fbpx

Nowy Targ ↔ Dursztyn

Linia autobusowa relacji Nowy Targ ↔ Dursztyn, przejeżdżająca przez następujące miejscowości (a w nich przystanki): Nowy Targ (Nowy Targ Szpita, Nowy Targ Kowaniec Apteka, Nowy Targ Kolejowa PZU, Nowy Targ Dworzec Autobusowy Dekada, Nowy Targ PKP, Nowy Targ os. Bór, Nowy Targ NZPS, Nowy Targ al. Tysiąclecia Bursa/Starostwo), Waksmund (Waksmund I, Waksmund II Kościół, Waksmund III, Ostrowsko, Łopuszna (Łopuszna I, Łopuszna Wytwórnia mas), Nowa Biała, Krempachy (Krempachy I, Krempachy WDK), Dursztyn (Dursztyn Centrum, Dursztyn Skałka). Wszystkie przystanki (za wyjątkiem: Nowy Targ Dworzec Autobusowy Dekada oraz przystanków początkowych i końcowych dla linii) są przystankami na żądanie.

Kursy realizowane są od poniedziałku do niedzieli. W soboty i niedziele liczba kursów jest ograniczona. Niektóre kursy wykonywane są wyłączni w dni nauki szkolnej. Linia nie kursuje: 1 stycznia, 25 i 26 grudnia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w Boże Ciało. W inne święta, odjazdy odbywają się zgodnie z niedzielnym rozkładem.

Linia obsługiwana jest przez firmę F.T.U. Ibert; Włosań, ul. Stolarska 20. Linia autobusowa realizowana na podstawie zezwolenia Starosty Nowotarskiego z dnia 11.06.2014 roku, o numerze 0000146. Odnośnik do rozkładu jazdy w zezwoleniu.

Rozkład opublikowano: 12.05.2019 roku

Z Nowej Białej do Nowego Targu

poniedziałek – piątek: Dursztyn – Nowa Biała – Nowy Targ Dworzec Autobusowy – Nowy Targ Szpital

Dursztyn - Nowa Biała - Nowy Targ Dworzec Autobusowy - Nowy Targ Szpital | poniedziałek - piątek
Frydman I
5:48
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Frydman II
5:49
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Frydman III
5:50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Dursztyn
-
6:00
6:55
7:10 S
-
8:10
9:15
10:40
12:30
14:00
15:20
16:30
17:20
18:20
Dursztyn
-
6:01
6:56
7:11 S
-
8:11
9:16
10:41
12:31
14:01
15:21
16:31
17:21
18:21
Krempachy - WDK
5:55
6:05
7:00
7:15 S
7:55 S
8:15
9:20
10:45
12:35
14:05
15:25
16:35
17:25
18:25
Krempachy
5:57
5:07
7:02
7:17 S
7:57 S
8:17
9:22
10:47
12:37
14:07
15:27
16:37
17:27
18:27
Nowa Biała
6:00
6:10
7:05
7:20 S
8:00 S
8:20
9:25
10:50
12:40
14:10
15:30
16:40
17:30
18:30
Łopuszna - Wytwórnia mas
6:04
6:14
7:09
7:24 S
8:04 S
8:24
9:29
10:54
12:44
14:14
15:34
16:44
17:34
18:34
Łopuszna
6:06
6:16
7:11
7:26 S
8:06 S
8:26
9:31
10:56
12:46
14:16
15:36
16:46
17:36
18:36
Ostrowsko
6:08
6:18
7:13
7:28 S
8:08 S
8:28
9:33
10:58
12:48
14:18
15:38
16:48
17:37
18:38
Waksmund I
6:09
6:19
7:14
7:29 S
8:09 S
8:29
9:34
10:59
12:49
14:19
15:39
16:49
17:39
18:39
Waksmund II - Kościół
6:10
6:20
7:15
7:30 S
8:10 S
8:30
9:35
11:00
12:50
14:20
15:40
16:50
17:40
18:40
Waksmund III
6:11
6:21
7:16
7:31 S
8:11 S
8:31
9:36
11:01
12:51
14:21
15:41
16:51
17:41
18:41
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
6:12
6:22
7:17
7:32 S
8:12 S
8:32
9:37
11:02
12:52
14:22
15:42
16:52
17:42
18:42
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
6:13
6:23
7:18
7:33 S
8:13 S
8:33
9:38
11:03
12:53
14:23
15:43
16:53
17:43
18:43
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
6:15
6:25
7:20
7:35 S
8:15 S
8:35
9:40
11:05
12:55
14:25
15:45
16:55
17:45
18:45
Nowy Targ - Kolejowa
6:17
-
7:22
7:37 S
8:17 S
8:37
9:42
11:07
12:57
-
-
-
-
18:47
Nowy Targ - Kowaniec Apteka
6:19
-
7:24
7:39 S
8:19 S
8:39
9:44
11:09
12:59
-
-
-
-
18:49
Nowy Targ - Szpital/Cmentarz
6:20
-
7:25
7:40 S
8:20 S
8:40
9:45
11:10
13:00
-
-
-
-
18:50
Nowy Targ - PKP
-
6:29
-
-
-
-
-
-
-
14:29
-
-
-
-
Nowy Targ - oś. Bór
-
6:31
-
-
-
-
-
-
-
14:31
-
-
-
-
Nowy Targ - NZPS/Wojas
-
6:33
-
-
-
-
-
-
-
14:33
-
-
-
-

Autobus nie kursuje: 1 i 6 stycznia, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 1 i 11 listopada oraz 25 i 26 grudnia. “S” – kurs realizowany wyłącznie w dni nauki szkolnej.

sobota: Dursztyn – Nowa Biała – Nowy Targ Dworzec Autobusowy – Nowy Targ Szpital

PrzystanekDursztyn - Nowa Biała - Nowy Targ | sobota
Dursztyn
6:00
7:10
8:20
10:40
12:30
14:00
16:30
18:20
Dursztyn I
6:01
7:11
8:21
10:41
12:31
14:01
16:31
18:21
Krempachy - WDK
6:05
7:15
8:25
10:45
12:35
14:05
16:35
18:25
Krempachy
6:07
7:17
8:27
10:47
12:37
14:07
16:37
18:27
Nowa Biała
6:10
7:20
8:30
10:50
12:40
14:10
16:40
18:30
Łopuszna - Wytwórnia mas
6:14
7:24
8:34
10:54
12:44
14:14
16:44
18:34
Łopuszna
6:16
7:26
8:36
10:56
12:46
14:16
16:46
18:36
Ostrowsko
6:18
7:28
8:38
10:58
12:48
14:18
16:48
18:38
Waksmund I
6:19
7:29
8:39
10:59
12:49
14:19
16:49
18:39
Waksmundd II - Kościół
6:20
7:30
8:40
11:00
12:50
14:20
16:50
18:40
Waksmund III
6:21
7:31
8:41
11:01
12:51
14:21
16:51
18:41
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
6:22
7:32
8:42
11:02
12:52
14:22
16:52
18:42
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
6:23
7:33
8:43
11:03
12:53
14:23
16:53
18:43
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
6:25
7:35
8:45
11:05
12:55
14:25
16:55
18:45
Nowy Targ - Kolejowa
-
7:37
-
-
12:57
-
-
18:47
Nowy Targ - Kowaniec Apteka
-
7:39
-
-
12:59
-
-
18:49
Nowy Targ - Szpital /Cmentarz
-
7:40
-
-
13:00
-
-
18:50
Nowy Targ - PKP6:29
-
-
-
-
-
-
-
Nowy Targ - os. Bór6:31
-
-
-
-
-
-
-
Nowy Targ - NZPS/Wojas6:33
-
-
-
-
-
-
-

Autobus nie kursuje: 1 i 6 stycznia, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 1 i 11 listopada oraz 25 i 26 grudnia.

niedziela: Dursztyn – Krempachy – Nowa Biała – Nowy Targ Dworzec Autobusowy – Nowy Targ Szpital

Przystanekniedziela: Dursztyn – Krempachy – Nowa Biała – Nowy Targ Dworzec Autobusowy – Nowy Targ Szpital
Dursztyn
7:00
11:30
14:45
Dursztyn I
7:01
11:31
14:46
Krempachy - WDK
7:05
11:35
14:50
Krempachy
7:07
11:37
14:52
Nowa Biała
7:10
11:40
14:55
Łopuszna - Wytwórnia mas
7:14
11:44
14:59
Łopuszna
7:16
11:46
15:01
Ostrowsko
7:18
11:48
15:03
Waksmund I
7:19
11:49
15:04
Waksmundd II - Kościół
7:20
11:50
15:05
Waksmund III
7:21
11:51
15:06
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
7:22
11:52
15:07
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
7:23
11:53
15:08
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
7:25
11:55
15:10
Nowy Targ - Kolejowa
7:27
-
-
Nowy Targ - Kowaniec Apteka
7:29
-
-
Nowy Targ - Szpital/Cmentarz
7:30
-
-

Autobus nie kursuje: 1 i 6 stycznia, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 1 i 11 listopada oraz 25 i 26 grudnia.

Z Nowego Targu do Nowej Białej

poniedziałek – piątek: Nowy Targ Szpital – Nowy Targ Dworzec Autobusowy – Nowa Biała – Dursztyn

Przystanek
Nowy Targ Szpital – Nowy Targ Dworzec Autobusowy – Nowa Biała – Dursztyn | poniedziałek - piątek
Nowy Targ - NZPS/Wojas
-
-
-
-
-
-
15:05
-
-
-
Nowy Targ - os. Bór
-
-
-
-
-
-
15:07
-
-
-
Nowy Targ - PKP
-
-
-
-
-
-
15:09
-
-
-
Nowy Targ - Szpital/Cmentarz
-
8:35
10:05
11:50
13:20
14:30
-
16:40
17:40
19:10
Nowy Targ - Kowaniec Apteka
-
8:36
10:06
11:51
13:21
14:31
-
16:41
17:41
19:11
Nowy Targ - Kolejowa
-
8:40
10:10
11:55
13:25
14:35
-
16:45
17:45
19:15
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
7:30
8:42
10:12
11:57
13:27
14:37
15:30
16:47
17:47
19:17
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
7:32
8:44
10:14
11:59
13:29
14:39
15:32
16:49
17:49
19:19
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
7:34
8:46
10:16
12:01
13:31
14:41
15:34
16:51
17:51
19:21
Waksmund III
7:36
8:48
10:18
12:03
13:33
14:43
15:36
16:53
17:53
19:23
Waksmund II - Kościół
7:37
8:49
10:19
12:04
13:34
14:44
15:37
16:54
17:54
19:24
Waksmund I
7:38
8:50
10:20
12:05
13:35
14:45
15:38
16:55
17:55
19:25
Ostrowsko
7:40
8:52
10:22
12:07
13:37
14:47
15:40
16:57
17:57
19:27
Łopuszna
7:42
8:54
10:24
12:09
13:39
14:49
15:42
16:59
17:59
19:29
Łopuszna - Wytwórnia mas
7:43
8:55
10:25
12:10
13:40
14:50
15:43
17:00
18:00
19:30
Nowa Biała
7:47
8:59
10:29
12:14
13:44
14:54
15:47
17:04
18:04
19:34
Krempachy
7:49
9:01
10:31
12:16
13:46
14:56
15:49
17:06
18:06
19:36
Krempachy - WDK
7:50
9:02
10:32
12:17
13:47
14:57
15:50
17:07
18:07
19:37
Dursztyn I
7:54
9:06
10:36
12:21
13:51
15:01
15:54
17:11
18:11
19:41
Dursztyn
7:55
9:07
10:37
12:22
13:55
15:02
15:55
17:12
18:12
19:42
Frydman III
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:52
Frydman II
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:53
Frydman I
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:54

Autobus nie kursuje: 1 i 6 stycznia, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 1 i 11 listopada oraz 25 i 26 grudnia. “S” – kurs realizowany wyłącznie w dni nauki szkolnej.

sobota: Nowy Targ Szpital – Nowy Targ Dworzec Autobusowy – Nowa Biała – Dursztyn

Przystanek
Nowy Targ Szpital – Nowy Targ Dworzec Autobusowy – Nowa Biała – Dursztyn | sobota
Nowy Targ - Szpital/Cmentarz
-
-
-
-
-
-
19:10
Nowy Targ - Kowaniec Apteka
-
-
-
-
-
-
19:11
Nowy Targ - Kolejowa
-
-
-
-
-
-
19:15
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
7:40
10:10
12:00
13:30
15:30
17:30
19:17
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
7:42
10:12
12:02
13:32
15:32
17:32
19:19
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
7:44
10:14
12:04
13:34
15:34
17:34
19:21
Waksmund III
7:46
10:16
12:06
13:36
15:36
17:36
19:23
Waksmund II - Kościół
7:47
10:17
12:07
13:37
15:37
17:37
19:24
Waksmund I
7:48
10:18
12:08
13:38
15:38
17:38
19:25
Ostrowsko
7:50
10:20
12:10
13:40
15:40
17:40
19:27
Łopuszna
7:52
10:22
12:12
13:42
15:42
17:42
19:29
Łopuszna - Wytwórnia mas
7:53
10:23
12:13
13:43
15:43
17:43
19:30
Nowa Biała
7:57
10:27
12:17
13:47
15:47
17:47
19:34
Krempachy
7:59
10:29
12:19
13:49
15:49
17:49
19:36
Krempachy - WDK
8:00
10:30
12:20
13:50
15:50
17:50
19:37
Dursztyn I
8:04
10:34
12:24
13:54
15:54
17:54
19:41
Dursztyn
8:05
10:35
12:25
13:55
15:55
17:55
19:42
Frydman III
-
-
-
-
-
-
19:52
Frydman II
-
-
-
-
-
-
19:53
Frydman I
-
-
-
-
-
-
19:54

Autobus nie kursuje: 1 i 6 stycznia, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 1 i 11 listopada oraz 25 i 26 grudnia. “S” – kurs realizowany wyłącznie w dni nauki szkolnej.

niedziela: Nowy Targ Szpital – Nowy Targ Dworzec Autobusowy – Nowa Biała – Dursztyn

Przystanek
Nowy Targ Dworzec Autobusowy – Nowa Biała – Dursztyn | niedziela
Nowy Targ - Szpital/Cmentarz
6:30
-
-
Nowy Targ - Kowaniec Apteka
6:31
-
-
Nowy Targ - Kolejowa
6:34
-
-
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
6:35
11:00
14:15
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
6:37
11:02
14:17
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
6:39
11:04
14:19
Waksmund III
6:41
11:06
14:21
Waksmund II - Kościół
6:42
11:07
14:22
Waksmund I
6:43
11:08
14:23
Ostrowsko
6:45
11:10
14:25
Łopuszna
6:47
11:12
14:27
Łopuszna - Wytwórnia mas
6:48
11:13
14:28
Nowa Biała
6:52
11:17
14:32
Krempachy
6:54
11:19
14:34
Krempachy - WDK
6:55
11:20
14:35
Dursztyn I
6:59
11:24
14:39
Dursztyn
7:00
11:25
14:40

Autobus nie kursuje: 1 i 6 stycznia, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 1 i 11 listopada oraz 25 i 26 grudnia.