Wakacje z książką » nowabiala24.pl

Wakacje z książką

W  każdy wtorek i czwartek lipca, czytelnicy Biblioteki Publicznej w Nowej Białej spędzali czas w ciekawy i twórczy sposób. Na spotkaniach nie zabrakło ciekawej lektury. Książka dostarczyła dzieciom wiele cennych informacji na temat papieru, jego historii i sposobu produkcji.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z panem Łukaszem Zabdyrem – ilustratorem książek dla dzieci. Pan Łukasz w niezwykle interesujący sposób uczył tajemnic rysunku, łącząc zabawę z nauką historii, a przy tym wydobywając z każdego uczestnika talent plastyczny.

Nie zabrakło także zajęć teatralnych. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem przygotowywali krótkie przedstawienie pt. „Strajk w Bibliotece”.

Oprócz dobrej zabawy, rozgrywek planszowych i różnych zabaw animacyjnych odbyło się wspólne integracyjne ognisko z czytelnikami z biblioteki w Waksmundzie i wspólny mecz piłki nożnej.

 
Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:965144024311'.

Komentowanie jest wyłączone.