"Wakacje z książką I nie tylko...": Pierwszy dzień pełen energii w bibliotece! » nowabiala24.pl

„Wakacje z książką I nie tylko…”: Pierwszy dzień pełen energii w bibliotece!

Pierwszy dzień wakacyjnych przygód z Biblioteką Publiczną w Nowej Białej już za nami! „Książkowy fitness”, to inicjatywa, która zapoczątkowała cykl wakacyjnych spotkań. Piątkowe zajęcia, pełne energii, ruchu i doskonałej zabawy, zainspirowane zostały wierszem „Skakanka” autorstwa Juliana Tuwima.

Wypróbowanie skakanki: wyzwanie i zabawa
Skakanie na skakance, choć wydaje się proste, okazało się być prawdziwym wyzwaniem dla uczestników! Dzieci, z determinacją i szerokim uśmiechem na twarzach, z zapałem trenowały tę umiejętność, czerpiąc radość z ruchu i zabawy.

Aktywność fizyczna i literatura: idealne połączenie
„Książkowy fitness” to jednak nie tylko skakanka. Uczestnicy bawili się także przy zabawach ruchowych z wykorzystaniem gumy do skakania. To pokazało, jak czytanie książek i aktywność fizyczna mogą tworzyć niezwykle zabawną i kreatywną mieszankę.

Wakacyjna przygoda z biblioteką w Nowej Białej
Pierwszy dzień „Wakacji z książką I nie tylko…” zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Nowej Białej to była prawdziwa, pełna energii przygoda z literaturą. Tego typu aktywności pokazują, że czytanie książek może iść w parze z ruchem i dobrą zabawą. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnych dni wakacyjnych przygód z naszą biblioteką!

Komentowanie jest wyłączone.