Biblioteka przemieniona w biuro detektywistyczne: "Wakacje z Lassem i Mają" na żywo » nowabiala24.pl

Biblioteka przemieniona w biuro detektywistyczne: „Wakacje z Lassem i Mają” na żywo

3 sierpnia była wyjątkową datą dla naszej biblioteki, która na jeden dzień przemieniła się w prawdziwe biuro detektywistyczne. Wszystko za sprawą niesamowitej inicjatywy związanej z bohaterami popularnej książki „Wakacje z Lassem i Mają” autorstwa Martina Widmarka.

W kręgu tajemniczych wydarzeń
Na początek, biblioteka nabrała klimatu detektywistycznego biura. Każdy kto przekroczył jej próg, miał okazję na moment wcielić się w rolę młodego detektywa, aby wspólnie z Lassem i Mają rozwiązać zagadkę kradzieży eksponatów z muzeum.

Detektywistyczna przygoda
Uczestnicy wydarzenia mogli krok po kroku rozwiązywać poszczególne wątki zagadki, co pozwoliło im nie tylko zrozumieć świat detektywów, ale i nauczyć się jak pracuje prawdziwy detektyw. Zadanie to nie było łatwe, ale zaangażowanie, determinacja i współpraca między młodymi śledczymi pozwoliła rozwikłać tę tajemnicę.

Wrażenia i nauka
Dla wielu uczestników było to nie tylko wspaniałe doświadczenie, ale przede wszystkim doskonała zabawa i okazja do nauki. Przygoda z Lassem i Mają pozwoliła im rozwijać swoje umiejętności analityczne, kreatywność, a także pokazała, jak ważna jest współpraca w zespole.
Biblioteka na jeden dzień zamieniła się w miejsce pełne tajemnic i zagadek, a jej goście mieli okazję na moment przenieść się do świata detektywistycznego thrillera. Wydarzenie to z pewnością na długo zostanie w ich pamięci i będzie przypominać o niesamowitych przygodach, które można przeżyć, zagłębiając się w świat literatury.

źródło Biblioteka Publiczna w Nowej Białej

Komentowanie jest wyłączone.