Dziewczynki na 4 miejscu w unihokeju » nowabiala24.pl

Dziewczynki na 4 miejscu w unihokeju

25 listopada odbyły się Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt, organizowane przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. W zawodach brało udział siedem szkół, w tym reprezentantki podstawówki z Nowej Białej.

W unihokejowych rozgrywkach na szczeblu powiatowym rywalizowały ze sobą drużyny siedmiu szkół z powiatu nowotarskiego: Szkoła Podstawowa nr 1 z Nowego Targu, Szkoła Podstawowa nr 3 z Nowego Targu, Szkoła Podstawowa nr 4 z Nowego Targu, Szkoła Podstawowa nr 11 z Nowego Targu, Szkoła Podstawowa z Ludźmierza, Szkoła Podstawowa z Nowej Białej oraz Szkoła Podstawowa z Krempach.

Dziewczęta z Nowej Białej, ze wsparciem mentorskim Karola Gątkiewicza, walczyły w ostatnim meczu o 3 miejsce ze Szkołą Podstawową nr 11 w Nowym Targu. Niestety nasze dziewczęta zostały pokonane, plasując się na czwartym miejscu tabeli.

O pierwsze miejsce zaś walczyła drużyna dziewcząt z podstawówki w Krempachach. W meczu o zwycięstwo zmierzyły się one z reprezentantkami Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Targu – pokonując je.

Klasyfikacja końcowa:

  1. miejsce: SP Krempachy,
  2. miejsce: SP 1 Nowy Targ
  3. miejsce: SP 11 Nowy Targ
  4. miejsce: SP Nowa Biała
  5. miejsce: SP Ludźmierz
  6. miejsce: SP 3 Nowy Targ
  7. miejsce: SP 4 Nowy Targ

fot. PCK Nowy Targ
źródło: PCK w Nowym Targu

 
Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:965144024311'.

Komentowanie jest wyłączone.