fbpx

Dziękuję za Wasze wsparcie!

Drodzy Czytelnicy, dziękuję za Wasz odzew na ogłoszoną przeze mnie zbiórkę internetową, na rzecz dalszej działalności strony internetowej nowabiala24.pl. Jej przebieg, to jak szybko udało się zebrać niezbędną kwotę i miłe słowa sprawiają, że faktycznie działanie tej strony internetowej ma sens! Jest dla kogo ją tworzyć!

Zbiórka

W trakcie zbiórki przeprowadzonej na portalu zrzutka.pl, pod tym adresem, w ciągu 14 godzin udało się zebrać niezbędne 765,06 złotych. Ale Wasza chęć wsparcia nie zatrzymała się! Ostatecznie na dzisiaj (27.04, godz. 13:00) zebrałem 1293 złote, co stanowi prawie 170% celu zbiórki. z

Na tę kwotę – 1293 złotych – zrzuciło się 29 osób. Średnia kwota przekazanej darowizny wyniosła prawie 45 złotych. Największa jednorazowa wpłata od jednej osoby wyniosła 200 złotych. Ostatecznie żadna z osób nie zdecydowała się na dokonanie wpłaty za pomocą PayPala.

Wszystkim darczyńcom, jeszcze raz, serdecznie dziękuje za udzielone zaufanie i wsparcie!

Rozliczenie

Stopniowo, gdy pojawiały się kolejne wpłaty na organizowanej zrzutce dokonywałem zakupów niezbędnych usług. Był to między innymi wykup serwera na kolejny rok, na którym znajduje się niniejsza strona internetowa [493,23 złotych]; wykup domeny nowabiala24.pl (czyli adresu strony) na kolejny rok [124,23 złotych] oraz zakup certyfikat SSL [148,83 złotych]. W sumie na podstawowy cel zakupu tych trzech usług niezbędnych do działania strony internetowej wydałem 766,29 złotych.

Szczegółowe informacje dot. rozliczenia ale również te związane ze wspieraniem działania strony nowabiala24.pl znajdziecie na tej stronie: Wsparcie.

Pozostała kwota do dyspozycji, to 526,71 złotych. Aktualnie jestem w trakcie analizy tego, co za tę kwotę można zakupić, by rozwinąć działanie strony internetowej. Wkrótce będę publikował informacje o przeznaczeniu tej kwoty.

Załączniki do rozliczenia:
1) rozliczenie w arkuszu kalkulacyjnym
2) załączniki w postaci faktur

Staszek Krzysztofek

Skomentuj teraz!