Msza na żywo z Krempach » nowabiala24.pl

Msza na żywo z Krempach

Zachęcam do wirtualnego uczestnictwa we mszy świętej w dobie pandemii koronawirusa. Niebywałą szansą jest możliwość uczestnictwa na żywo we mszach świętych z kościoła parafialnego w Krempachach.

W każdym momencie można cofnąć sobie transmisję na żywo i odtworzyć wybraną mszę świętą lub porę. Całość transmitowana jest za pośrednictwem YouTube. Można również podejrzeć co działo się w kościele w nocy lub gdy żadne nabożeństwa nie są odprawiane. Może nam transmisja towarzyszyć w trakcie czuwania, prywatnej własnej modlitwy.

W krempaskim kościele msze święte w niedziele odprawiane są według następującego porządku: 7.30 (w jęz. polskim i słowackim na przemian), 9.00 (w jęz. polskim) oraz  10.30 (w jęz. słowackim). Natomiast od poniedziałku do Wielkiej Soboty msze święte codziennie o godzinie 18:00. W Wielką Niedzielę msze święte według porządku niedzielnego.

Aby przejść do transmisji, kliknij poniższy link. Oglądanie możliwe jest wyłącznie bezpośrednio na YouTube: https://www.youtube.com/mCwy-a3Zrc8

https://youtu.be/IqFeBJEfc6E

Komentowanie jest wyłączone.