fbpx

Kolejne kursy busów wznowione. AKTUALIZACJA 6.06

Firma Ibert realizująca przewozy autobusami na trasie Nowy Targ – Nowa Biała – Dursztyn wznowiła kolejne kursy autobusów. Aktualny rozkład jazdy na dzień 6 czerwca zamieszczam poniżej. Pod rozkładem jazdy znajdują się poszczególne komunikaty zmian.

Bieżący rozkład jazdy

Z Nowego Targu do Dursztyna przez Nową Białą

Od poniedziałku do piątku

Nowy Targ – Nowa Biała – Dursztyn | poniedziałek-piątek AKT 06.06.2020
Nowy Targ - NZPS/Wojas
-
-
-
-
15:05
-
Nowy Targ - os. Bór
-
-
-
-
15:07
-
Nowy Targ - PKP
-
-
-
-
15:09
-
Nowy Targ - Szpital/Cmentarz
-
10:05
11:50
13:20
-
-
Nowy Targ - Kowaniec Apteka
-
10:06
11:51
13:21
-
-
Nowy Targ - Kolejowa
-
10:10
11:55
13:25
-
-
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
7:40
10:12
11:57
13:27
15:30
17:47
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
7:42
10:14
11:59
13:29
15:32
17:49
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
7:44
10:16
12:01
13:31
15:34
17:51
Waksmund III
7:46
10:18
12:03
13:33
15:36
17:53
Waksmund II - Kościół
7:47
10:19
12:04
13:34
15:37
17:54
Waksmund I
7:48
10:20
12:05
13:35
15:38
17:55
Ostrowsko
7:50
10:22
12:07
13:37
15:40
17:57
Łopuszna
7:52
10:24
12:09
13:39
15:42
17:59
Łopuszna - Wytwórnia mas
7:53
10:25
12:10
13:40
15:43
18:00
Nowa Biała
7:57
10:29
12:14
13:44
15:47
18:04
Krempachy
7:59
10:31
12:16
13:46
15:49
18:06
Krempachy - WDK
8:00
10:32
12:17
13:47
15:50
18:07
Dursztyn I
8:04
10:36
12:21
13:51
15:54
18:11
Dursztyn
8:05
10:37
12:22
13:55
15:55
18:12

Soboty

Nowy Targ – Nowa Biała – Dursztyn | sobota AKT 06.06.2020
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
7:40
11:57
15:30
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
7:42
11:59
15:32
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
7:44
12:01
15:34
Waksmund III
7:46
12:03
15:36
Waksmund II - Kościół
7:47
12:04
15:37
Waksmund I
7:48
12:05
15:38
Ostrowsko
7:50
12:07
15:40
Łopuszna
7:52
12:09
15:42
Łopuszna - Wytwórnia mas
7:53
12:10
15:43
Nowa Biała
7:57
12:14
15:47
Krempachy
7:59
12:16
15:49
Krempachy - WDK
8:00
12:17
15:50
Dursztyn I
8:04
12:21
15:54
Dursztyn
8:05
12:22
15:55

Z Dursztyna do Nowego Targu przez Nową Białą

Od poniedziałku do piątku

Dursztyn - Nowa Biała - Nowy Targ | poniedziałek-piątek AKT 06.06.2020
Dursztyn
6:00
6:55
8:10
10:40
12:30
14:00
16:30
Dursztyn
6:01
6:56
8:11
10:41
12:31
14:01
16:31
Krempachy - WDK
6:05
7:00
8:15
10:45
12:35
14:05
16:35
Krempachy
5:07
7:02
8:17
10:47
12:37
14:07
16:37
Nowa Biała
6:10
7:05
8:20
10:50
12:40
14:10
16:40
Łopuszna - Wytwórnia mas
6:14
7:09
8:24
10:54
12:44
14:14
16:44
Łopuszna
6:16
7:11
8:26
10:56
12:46
14:16
16:46
Ostrowsko
6:18
7:13
8:28
10:58
12:48
14:18
16:48
Waksmund I
6:19
7:14
8:29
10:59
12:49
14:19
16:49
Waksmund II - Kościół
6:20
7:15
8:30
11:00
12:50
14:20
16:50
Waksmund III
6:21
7:16
8:31
11:01
12:51
14:21
16:51
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
6:22
7:17
8:32
11:02
12:52
14:22
16:52
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
6:23
7:18
8:33
11:03
12:53
14:23
16:53
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
6:25
7:20
8:35
11:05
12:55
14:25
16:55
Nowy Targ - Kolejowa
-
7:22
8:37
11:07
12:57
-
-
Nowy Targ - Kowaniec Apteka
-
7:24
8:39
11:09
12:59
-
-
Nowy Targ - Szpital/Cmentarz
-
7:25
8:40
11:10
13:00
-
-
Nowy Targ - PKP
6:29
-
-
-
-
14:29
-
Nowy Targ - oś. Bór
6:31
-
-
-
-
14:31
-
Nowy Targ - NZPS/Wojas
6:33
-
-
-
-
14:33
-

Soboty

Dursztyn - Nowa Biała - Nowy Targ | sobota AKT 06.06.2020
Dursztyn
6:00
8:10
12:30
Dursztyn I
6:01
8:11
12:31
Krempachy - WDK
6:05
8:15
12:35
Krempachy
6:07
8:17
12:37
Nowa Biała
6:10
8:20
12:40
Łopuszna - Wytwórnia mas
6:14
8:24
12:44
Łopuszna
6:16
8:26
12:46
Ostrowsko
6:18
8:28
12:48
Waksmund I
6:19
8:29
12:49
Waksmundd II - Kościół
6:20
8:30
12:50
Waksmund III
6:21
8:31
12:51
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
6:22
8:32
12:52
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
6:23
8:33
12:53
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
6:25
8:35
12:55
Nowy Targ - Kolejowa
-
-
12:57
Nowy Targ - Kowaniec Apteka
-
-
12:59
Nowy Targ - Szpital /Cmentarz
-
-
13:00
Nowy Targ - PKP6:29
-
-
Nowy Targ - os. Bór6:31
-
-
Nowy Targ - NZPS/Wojas6:33
-
-

KOMUNIKATY:

Informacja z dnia 30 marca:
Od dnia 1.04.2020 (środa) wszystkie kursy zostają ZAWIESZONE aż do odwołania.

Informacja z dnia 12 kwietnia:
Od dnia 14.0(wtorek) do dnia 17.04(piątek) uruchamiamy kursy.
Z Kacwina do Nowego Targu 5.40, 13.45, 18.00.
Z Nowego Targu do Kacwina 7.05, 15.15, 19.05.
Z Frydmana przez Dursztyn do Nowego Targu 5.45
Z Dursztyna do Nowego Targu 6.00
Z Nowego Targu na Dursztyn 15.30
Co do dalszych kursów będziemy informować na bieżąco

Informacja z dnia 15 kwietnia:
W sobotę busy będą kursować:
Z Kacwina do Nowego Targu o 5.40 oraz 18.00
Z Nowego Targu do Kacwina o 7.05 oraz 19.05 ze szpitala
W niedzielę kursów nie będzie.

Informacja z dnia 18 kwietnia:
Od 20.04.2020 (poniedziałek) busy będą kursować następująco:
Z Kacwina do Nowego Targu: 5.40, 8.05, 13.45, 18.00
Z Nowego Targu do Kacwina: 7.05, 11.50, 15.15, 19.05
Z Dursztyna do Nowego Targu: 6.00,. 8.10, 12.30
Z Nowego Targu do Dursztyna: 7.30, 11.50, 15.30

Informacja z dnia 1 maja:
Na prośby klientów od 04.05.2020 uruchamiamy dodatkowe kursy:
Z Kacwina do Nowego Targu
5.40(szpital), 6.55(dekada), 8.05(szpital), 13.45(dekada), 16.30(dekada), 18.00(szpital)
Z Nowego Targu do Kacwina
7.05(szpital), 11.50(szpital), 15.15(szpital), 17.15(dekada), 19.05(szpital)
Z Dursztyna do Nowego Targu
6.00(szpital), 8.10(szpital), 12.30(szpital), 16.30(dekada)
Z Nowego Targu do Dursztyna
7.40(dekada), 11.50(szpital), 15.30(dekada), 17.47(dekada)

Informacja z dnia 14 maja:
NOWE ROZKŁADY BUSÓW
BĘDĄ OBOWIĄZYWAĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
Z KACWINA DO NOWEGO TARGU: 5.40, 6.55, 8.05, 11.00, 12.50, 14.20, 18.00
Z NOWEGO TARGU DO KACWINA: 7.05, 9.50, 11.50, 13.30, 15.15, 17.15 i 19.05
Z Dursztyna DO NOWEGO TARGU: 6.00, 8.10, 10.40, 12.30, 14.00 i 16.30
Z NOWEGO TARGU NA DURSZTYN: 7.40, 10.05, 11.50, 13.20, 15.30 i 17.47

Informacja z dnia 14 maja:
W tę sobotę (16.05.2020) busy na trasie KACWIN – NOWY TARG będą kursować następująco:
Z KACWINA DO NOWEGO TARGU: 5.40, 8.20, 13.45 i 18.00
Z NOWEGO TARGU DO KACWINA: 7.05, 11.56, 15.15 i 19.05

Informacja z dnia 18 maja:
Od soboty 23 maja uruchomione kursy na trasie Dursztyn – Nowa Biała -Nowy Targ. Odjazdy z Dursztyna: 6.00, 8.10 i 12.30. Odjazdy z Nowego Targu: 7.40, 11.57 i 15.30.

Informacja z dnia 27 maja:
Od jutra (28.05.2020) będzie można zakupić bilet miesięczny u kierowców na miesiąc czerwiec. Ceny nie uległy zmianie.

Informacja z dnia 1 czerwca:
Od 3.06.2020 (tj. środa) zostaje dołożony kurs o godzinie 6.55 (od poniedziałku do piątku) z Dursztyna do Nowego Targu.

Skomentuj teraz!