Prośba rodziny tragicznie zmarłych tragicznie zmarłych

Prośba rodziny tragicznie zmarłych

Rodzina tragicznie zmarłych mieszkańców Nowej Białej zwraca się z prośbą o poszanowanie ich prawa do prywatności, szczególnie w tym trudnym czasie. Ponadto, uczestników uroczystości pogrzebowych zaplanowanych na czwartek 7 stycznia, na godzinę 13:00, prosi się o przestrzeganie obowiązujących przepisów w zakresie obowiązku zachowania dystansu społecznego oraz zakrywania ust i nosa maseczką.

Prośba o poszanowanie prywatności

Przedstawiciele mediów oraz osoby zamierzające uczestniczyć w pożegnaniu Bartka, Arka i Bartka, proszone są o uszanowanie uczuć i prywatności rodziny oraz o powstrzymanie się od fotografowania, filmowania czy transmitowania online uroczystości pogrzebowej. Ponadto rodziny proszą o ograniczenie lub zaniechanie przeprowadzania wywiadów.

Ograniczenie liczby osób

W trakcie uroczystości pogrzebowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, nakazane jest obowiązkowo zasłaniać nos i usta. W kościołach obowiązuje limit osób – maksymalnie 1 osoba na 15 m2, przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m. Jeżeli wydarzenie odbywa się na zewnątrz należy zachować dystans 1,5 m i zakryć usta i nos.
W miarę możliwości umożliwmy wejście do środka kościoła przede wszystkim rodzinie zmarłych.

1 komentarz

  1. Wyrazy współczucia dla wszystkich dotkniętych bólem i smutkiem. Dużo siły do przejścia przez bardzo trudny czas. Niech Bóg ma Was w swej opiece i otrze Wasze łzy. Tym fajnym chłopakom, których Bóg wezwał do siebie radości wiecznej. Rodzice wiedzcie, że synowie będą Was wspierać z góry. Obecnie są bliżej Was niż kiedykolwiek byli. Z Bogiem dacie radę. Pamiętajcie, że zostały jeszcze inne dzieci i One Was szczególnie teraz bardzo potrzebują. Pan Bóg nie opuszcza w cierpieniu. Razem z Wami będzie niósł ten Krzyż. Tragedia niewyobrażalna ale trzeba iść dalej chociaż się nie ma siły. Dziadkowie Wy się też trzymajcie. Wszyscy się z nimi zobaczycie. Nie rozpaczajcie, gdyz ONi tego nie chcieliby. Bądzcie dzielni. Wszystkim całym sercem ściskał, łączę się w bólu i zyczę , aby dobry Bóg przytulił każdego z Was do swego serca.

Skomentuj teraz!