[4:0] Drużyna Lubań Maniowy/Zapora Kluszkowce pokonała Łęgi Nowa Biała » nowabiala24.pl

[4:0] Drużyna Lubań Maniowy/Zapora Kluszkowce pokonała Łęgi Nowa Biała

Podhalańska B Klasa Grupa 2 powróciła po zimowej przerwie do rozgrywek. 25 kwietnia, podczas 12 kolejki sezonu 2020/2021 na stadionie w Kluszkowcach Łęgi Nowa Biała zmierzyły się z będącej liderem, drużyną Lubań Maniowy / Zapora Kluszkowce II.

W pierwszej połowie meczu żółtą kartkę dostał Roman Sołtys z Łęgi Nowa Biała. W drugiej połowie w bramkę Łęgów wpadły cztery gole. Pierwszy w 50 minucie (strzelony przez Davida Sydrochuka), kolejny sześć minut później (Adam Wolski). W 75 minucie bramkę strzelił Andrzej Jandur. Zaś w ostatniej minucie spotkania bramkę strzelił Mateusz Janczy z Lubań Maniowy / Zapora Kluszkowce. Druga połowa, to też żółta kartka dla Marka Sikory z Lubań Maniowy / Zapora Kluszkowce II.