XII Niedziela Zwykła » nowabiala24.pl

XII Niedziela Zwykła

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU
20 czerwca 2021

OGŁOSZENIA NASZEJ WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ

Dziękuję parafianom za pobożny udział w misjach. Dziękuję Radzie Parafialnej za pokrycie kosztów związanych z ugoszczeniem Księdza Misjonarza i wszystkim parafianom, którzy ofiarowali produkty żywnościowe. Dziękuję też Radzie Parafialnej za ufundowanie tabliczki, która została zamontowana na krzyżu misyjnym.

Jak wiemy wczoraj wieczorem dotknęło naszą parafię nieszczęście pożaru. W bólu dodając nam nadziei łączy się z nami Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski. Caritas Archidiecezji Krakowskiej organizuje zbiórkę pieniędzy na pomoc poszkodowanym. Dziś o godz. 17:00 odprawimy dodatkową Mszę w. dziękczynną w intencji Strażaków i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy ratowali ludzkie życie i dobytek z prośbą o Bożą i ludzką pomoc dla wszystkich poszkodowanych rodzin.

Z kalendarza liturgicznego w poniedziałek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zakonnika, w czwartek Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego (np. pralki, lodówki, telewizory, komputery itp.) będzie w czwartek o godz. 14:00 na placu przy kościele. Przychodzi z akcji wspomogą misjonarzy w Afryce.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie w piątek o godz. 8:00. Serdecznie zapraszam wszystkich nauczyciel, pracowników szkoły, rodziców i dzieci. Po Mszy św. przejście do szkoły. Możliwość spowiedzi w tygodniu 15 min. przed Mszą św.

Przeżywamy miesiąc czerwiec polecamy nasze rodziny i parafię NSPJ odmawiając po Mszy św. litanię.

Dziękuję za przygotowanie i posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i proszę do sprzątania z następnych domów: Józef Kurnat, Bogusław Szczerba, Paweł Zagata, Mirosław Kurnat.

Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

ks. Artur Gadocha
proboszcz

Intencje Mszy Świętych w nadchodzącym tygodniu: Intencje mszalne: 21 VI – 27 VI 2021.

Komentowanie jest wyłączone.