Zagrali dla Nowej Białej w Jurgowie » nowabiala24.pl

Zagrali dla Nowej Białej w Jurgowie

Organizatorzy turnieju „Gramy dla Nowej Białej” zorganizowanego w Jurgowie, przekazali na ręce sołtys wsi Krystyny Węglarz prawie 55 tysięcy złotych! Turniej rozegrano 4 lipca na orliku w Jurgowie. Wzięło w nim udział 16 drużyn, a organizację wspierały dziesiątki sponsorów.

Wysoki poziom turnieju, a do tego szereg imprez towarzyszących i piękna słoneczna pogoda, przyciągnęły do Jurgowa masę osób, które chciały wesprzeć charytatywny cel, solidaryzując się w ten sposób z pogorzelcami.

Obok turniejowych zmagań – w których udział wzięło 16 drużyn – oglądaliśmy m.in. pokaz grupy cheerleaders z Szaflar czy występ zespołu Jafer. Ponadto można było wylicytować wiele atrakcyjnych gadżetów, wziąć udział w loterii fantowej, spróbować się na ściance wspinaczkowej czy zasmakować lokalnej kuchni i wypieków.

Szóstego lipca, główni organizatorzy turnieju „Gramy dla Nowej Białej” – Mateusz Pluciński, Tomasz Rabiasz i Mateusz Kłosowski, przekazali kwotę 54 tysiące 988 złotych i 50 groszy na ręce sołtys wsi Nowa Biała Krystyny Węglarz.

– Moi drodzy w imieniu wszystkich, którzy się przyczynili do tego sukcesu oficjalnie ogłaszam że suma która uzbieraliśmy przekracza nasze najśmielsze oczekiwania… kwota uzbierana to: 54 988 50 zł – piszą organizatorzy w poście opublikowanym na w wydarzeniu na Facebooku.

– Brak mi słów by wyrazić wdzięczność, zarówno organizatorom, ale też każdemu z osobna, kto uczestniczył w imprezie i dołożył swoją cegiełkę. Szczerze powiem, że kwota jaką udało się zebrać przerosła moje najskrytsze marzenia. W swoim imieniu i osób, do których trafią te pieniądze po prostu bardzo, bardzo dziękuję – podkreśliła, wyraźnie wzruszona, pani sołtys.

źródło: PodhaleRegion.pl [1] [2], Podhale24.pl [1]

Komentowanie jest wyłączone.