Rysowanie literami i cyframi - warsztaty dla dzieci w bibliotece » nowabiala24.pl

Rysowanie literami i cyframi – warsztaty dla dzieci w bibliotece

Wielu ludzi uważa, że rysowanie jest czymś trudnym i zarezerwowanym tylko dla wybranych. Jednakże warsztaty rysunkowe poprowadzone przez Łukasza Zabdyra w Bibliotece Publicznej w Nowej Białej udowodniły, że każdy może stworzyć piękne dzieła sztuki za pomocą samych liter i cyfr.

Grafik, ilustrator książek dla dzieci i twórca komiksów, pan Łukasz Zabdyr, zaprezentował techniki rysowania z użyciem tylko liter i cyfr. W ciągu kilku godzin, mali czytelnicy biblioteki publicznej uczyli się, jak tworzyć zwierzęta, postacie i wiele innych rzeczy, używając tylko prostych kształtów. Poprzez połączenie liter i cyfr, dzieci mogły stworzyć coś z niczego, a ich wyobraźnia mogła być jedynym ograniczeniem.

Dzieci uczestniczące w zajęciach były bardzo zadowolone z efektów swojej pracy. Każde dziecko otrzymało rysunek z imienną dedykacją od pana Łukasza, który był bardzo zaangażowany i pomocny w prowadzeniu warsztatów. W ten sposób dzieci zyskały nie tylko nowe umiejętności rysunkowe, ale także motywację do dalszej pracy nad swoim talentem.

fot. Biblioteka Publiczna w Nowej Białej [link]

 
Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:965144024311'.

Komentowanie jest wyłączone.