Porażka Łęgów u siebie » nowabiala24.pl

Porażka Łęgów u siebie

Nowa Biała, 20 maja 2023 – W sobotę odbył się mecz pomiędzy drużynami KS Łęgi Nowa Biała i KS Gronik Gronków w ramach 13. kolejki Podhalańskiej Klasy B Grupy 2. Ostatecznie to gracze z Gronkowa odnieśli zwycięstwo, pokonując rywali rezultatem 1:3.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bez bramek, mimo że obie drużyny stwarzały okazje do zdobycia gola. Po przerwie to goście zaczęli zdobywać przewagę. W 47. minucie Krzysztof Bafia wprowadził drużynę KS Gronik Gronków na prowadzenie. W drugiej połowie drużyna KS Gronik Gronków kontynuowała swoją skuteczną grę, a w 84. minucie Krzysztof Bafia zdobył swoją drugą bramkę, zwiększając przewagę swojego zespołu. W ostatniej akcji meczu, w 90. minucie, Roman Sołtys z KS Łęgi Nowa Biała zdołał zdobyć honorową bramkę dla swojej drużyny, jednak nie było już czasu na więcej. Ostateczny wynik to 1:3 na korzyść gości.

Skład drużyny KS Łęgi Nowa Biała:
Skład podstawowy: Krzysztof Brawiak, Jakub Cerwas, Damian Gołębiowski, Michał Hełdak, Mateusz Knurowski, Piotr Kurnat, Sebastian Łojek, Paweł Majerczak (B), Sylwester Skwarek, Szymon Słowik, Roman Sołtys (C)
Rezerwowy: Dariusz Bednarczyk, Marek Bednarczyk, Wojciech Dudas, Andrzej Gołębiowski, Michał Surma (B)

Skład drużyny KS Gronik Gronków:
Skład podstawowy: Krzysztof Bafia, Łukasz Brynczka, Jacek Groński, Krzysztof Kamiński, Adrian Kopeć (C), Mateusz Kopeć, Rafał Kościelniak, Szymon Ożański, Jan Pudzisz, Marcin Rychtarczyk, Andrzej Szaflarski (B)
Skład rezerwowy: Kamil Kowalczyk, Stanisław Leśnicki, Wojciech Leśnicki, Antoni Ożański, Szymon Waksmundzki