Porażka Łęgów w starciu z KS Zakopane » nowabiala24.pl

Porażka Łęgów w starciu z KS Zakopane

W sobotę 27 maja 2023 roku odbyło się spotkanie 14. kolejki Podhalańskiej Klasy B Grupa 2 sezonu 2022/2023. Miejscowa drużyna, KS Zakopane, odniosła pewne zwycięstwo nad KS Łęgi Nowa Biała, zdobywając aż pięć bramek.

Początek meczu był niezwykle obiecujący dla drużyny KS Zakopane. Już w pierwszej minucie spotkania Adam Bogdanowicz wprowadził swoją drużynę na prowadzenie, zdobywając pierwszą bramkę. To był zaledwie początek serii trafień dla gospodarzy. Marcin Wójt był niewątpliwie gwiazdą meczu, strzelając dwie bramki kolejno w 30. i 41. minucie.

W 1. minucie Adam Bogdanowicz rozpoczął serię bramek dla swojej drużyny, otwierając wynik spotkania. Kolejnym strzelcem okazał się Marcin Wójt, który trafił do siatki dwukrotnie w 30. i 41. minucie. Po przerwie, KS Zakopane kontynuowało swoją dominację na boisku. W 61. minucie to Mateusz Podosek wpisał się na listę strzelców, zdobywając czwartą bramkę dla swojego zespołu.

Po zakończeniu tego zwycięskiego spotkania, KS Zakopane znajduje się na obiecującej pozycji w tabeli Podhalańskiej Klasy B Grupa 2.

Wyniki innych spotkań 14 kolejki: 

GRUPA I
KS Luboń Skomielna Biała – Delta Pieniążkowice 3:1
Krokus Pyzówka – AP Wisła Czarny Dunajec 0:19
Janosik Sieniawa – Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1:1

GRUPA II
KS Zakopane – Łęgi Nowa Biała 5:0
Gronik GronkówSpisz Krempachy 10:0
Spływ Sromowce WyżneSokolica Krościenko 1:7

Komentowanie jest wyłączone.