Dzień Dziecka pełen atrakcji! » nowabiala24.pl

Dzień Dziecka pełen atrakcji!

1 czerwca to wyjątkowy dzień w kalendarzu, kiedy dzieci na chwilę odstępują od codziennych obowiązków szkolnych, aby cieszyć się mnóstwem atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. Również Szkoła Podstawowa w Nowej Białej w tym roku zorganizowała niezapomniane obchody Dnia Dziecka, które były możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób.

Wspólna inicjatywa społeczności szkolnej

Do organizacji wydarzenia chętnie dołączyli rodzice uczniów, nauczyciele, którzy tym razem wystąpili w niecodziennych rolach, a także strażacy z OSP pod kierownictwem pana Józefa Hyły. Wszyscy razem przyczynili się do tego, że tegoroczne obchody Dnia Dziecka były wyjątkowe i pełne atrakcji dla każdego.

Bogactwo atrakcji dla uczniów

Pani Anna Parzygnat zorganizowała dla uczniów klas I-III warsztaty z książką, które spotkały się z dużym zainteresowaniem. Popularnością cieszyła się również ścianka zdjęciowa przygotowana przez panią Joannę Ostrowską. Dzięki panom Dominikowi Kalacie i Janowi Majerczakowi, uczniowie mieli okazję obejrzeć pokazy motoryzacyjne. Natomiast najmłodszym uczniom niezapomniane wrażenia zapewniła pani Natalia Bendyk, organizując dla nich szereg atrakcji. Dodatkowo, na sali gimnastycznej odbywały się cały czas gry i zabawy sportowe, które dostarczyły uczniom wielu emocji.

Podziękowania dla darczyńców

W imieniu całej społeczności szkolnej pragniemy podziękować Wójtowi Gminy Nowy Targ oraz Radzie Rodziców za ufundowany posiłek i słodki poczęstunek. Dzięki nim uroczystości miały jeszcze bardziej świąteczny charakter.

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Nowej Białej to święto pełne radości i uśmiechu, które na długo zostanie w pamięci uczniów. To krótkie podsumowanie nie odda pełni emocji i doświadczeń, które towarzyszyły uczniom podczas tego wyjątkowego dnia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia dostępnej na stronie spnowabiala.szkolnastrona.pl

fotografia i źródło SP Nowa Biała

Komentowanie jest wyłączone.