Na miesiąc zostanie zamknięty most tymczasowy do Trybsza. Dojazd tylko objazdami » nowabiala24.pl

Na miesiąc zostanie zamknięty most tymczasowy do Trybsza. Dojazd tylko objazdami

Od 12 czerwca na miesiąc czasu będzie zamknięty przejazd po tymczasowym moście na rzece Białce. Objazd do Trybsza i dalej do Łapsz będzie możliwy wyłącznie przez Czarną Górę oraz Falszyn. Tymczasowy most został przekazany z zasobów Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

– Wykonawca Przedsiębiorstwo Budowlane „ESBUD” Stanisław Chryczyk, realizujący budowę mostu na rzece Białka w miejscowości Trybsz informuje, iż w dniach od 12.06.2023r. do 10.07.2023r., zostanie wyłączony z ruchu most objazdowy na rzece Białka. Odcinek drogi powiatowej 1642K Groń-Trybsz-Niedzica w rejonie budowy będzie wyłączony z ruchu – informuje Starostwo Powiatowe w Nowym Targu w komunikacie dot. wyłączenie z ruchu mostu objazdowego na rzece Białka w miejscowości Trybsz – remont drogi powiatowej nr 1642K Groń – Trybsz – Niedzica • Starostwo Powiatowe w Nowym Targu (nowotarski.pl).

Więcej artykułów związanych z budową nowego mostu na rzece Białce: Budowa mostu w Trybszu » nowabiala24.pl

– Wykonawca informuje, że jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą wykonać zaplanowane prace, będzie możliwość wcześniejszego przejazdu przez most objazdowy – dodaje Starostwo.

– Wójt Gminy Łapsze Niżne informuje, że w dniach od 12 czerwca 2023 roku do 10 lipca 2023 roku zostanie wyłączony z ruchu most objazdowy na rzece Białce w miejscowości Trybsz. Do czasy wykonania prac drogowych, ruch będzie odbywał się przez wyznaczone drogi przez miejscowości: Czarna Góra oraz Falsztyn. – czytamy w zamieszczonym na stronie internetowej UG Łapsze Niżne komunikacie w sprawie wyłączenia z ruchu mostu na rzece Białka w miejscowości Trybsz | Gmina Łapsze Niżne (lapszenizne.pl)