Remis 3:3 po meczu pomiędzy Gorc Ochotnica a Łęgi Nowa Biała » nowabiala24.pl

Remis 3:3 po meczu pomiędzy Gorc Ochotnica a Łęgi Nowa Biała

Ochotnica Dolna, 17 czerwca  – W sobotnim starciu między Gorc Ochotnica a Łęgi Nowa Biała, kibice zgromadzeni na boisku w Ochotnicy Dolnej zostali zaproszeni do doglądania ciekawego meczu. Mecz zakończył się remisem 3:3, po dynamicznej walce obu drużyn przez całe 90 (+5) minut.

W pierwszej połowie obie drużyny miały okazję zaprezentować swoje umiejętności, a rywalizacja na boisku była bardzo wyrównana. Pierwsze trafienie padło już w 27. minucie, kiedy to Sylwester Skwarek z KS Łęgi Nowa Biała wpisał się na listę strzelców, dając swojej drużynie prowadzenie 1:0. Gorc Ochotnica jednak nie zamierzał się poddawać i w 42. minucie Piotr Wójciak wyrównał stan meczu na 1:1.

Po przerwie obie drużyny kontynuowały walkę na wysokim poziomie. W 47. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Sylwester Skwarek, zdobywając swojego drugiego gola i przywracając prowadzenie dla KS Łęgi Nowa Biała – 2:1. Gorc Ochotnica jednak nie tracił zapału i w 61. minucie Piotr Domek doprowadził do remisu 2:2.

Nawet po tych dwóch wyrównujących golach emocje nie opadały. W 75. minucie to Roman Sołtys z KS Łęgi Nowa Biała zdobył kolejną bramkę, dając swojej drużynie prowadzenie 3:2 i wzbudzając radość wśród kibiców. Jednak Gorc Ochotnica nie poddał się i w 81. minucie to Piotr Wójciak ponownie wpisał się na listę strzelców, zapewniając swojej drużynie ostateczny remis 3:3.

Skład drużyny Łęgi Nowa Biała:
Skład podstawowy: Krzysztof Brawiak, Jakub Cerwas, Wojciech Dudas, Michał Hełdak, Mateusz Knurowski, Sebastian Łojek, Adrian Skwarek, Sylwester Skwarek, Szymon Słowik, Roman Sołtys (C), Michał Surma (B).
Skład rezerwowy: Jan Cerwas.
Sztab: Roman Sołtys (Kierownik Drużyny)

Skład drużyny Gorc Ochotnica:
Skład wyjściowy: Łukasz Brusiński (C), Dominik Brzeźny, Michał Brzeźny, Piotr Chlebek (B), Jacek Chryczyk, Hubert Dłubacz, Piotr Domek, Artur Giemzik, Patryk Hebda, Konrad Jagieła, Piotr Wójciak
Skład rezerwowy: Maksymilian Faltyn, Sebastian Gabryś, Michał Gołdyn, Jakub Kędzierski, Mateusz Noworolnik
Sztab: Marcin Faron (Trener), Sławomir Nowogórski (Kierownik Drużyny)