Uroczysta akademia i wspólne świętowanie Dnia Matki w naszej szkole » nowabiala24.pl

Uroczysta akademia i wspólne świętowanie Dnia Matki w naszej szkole

31 maja odbyła się uroczysta akademia i wspólne świętowanie Dnia Matki w naszej szkole. Uczniowie klas 0-VIII przygotowali specjalny montaż słowno-muzyczny pod kierownictwem pani Marty Łojek i pani Małgorzaty Łabudy. Program zatytułowany „Mamo, kawa, czy herbata?” przyniósł wiele wzruszeń i radości.

W ramach widowiska, uczniowie zaprezentowali piękne piosenki, wzruszające wiersze, energiczne układy taneczne oraz osobiste życzenia dla swoich mam. Nie zabrakło również poradnika na relaks, który był przygotowany w formie żartobliwej i serdecznej.

Po części artystycznej, nadszedł czas na wyjątkowe wręczenie mamom własnoręcznie wykonanych upominków. Dzieci z ogromnym entuzjazmem obdarowały swoje mamy, okazując im miłość i wdzięczność. Atmosfera była pełna uśmiechów, wzruszeń i rodzinnej radości.

Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, który jeszcze bardziej umocnił rodzinne więzi. Dzień Matki w naszej szkole był pełen radości, wzruszeń i wspólnych chwil. To niezapomniane wydarzenie upamiętniło piękno macierzyństwa i rolę, jaką pełnią mamy w naszym życiu.

fot. SP Nowa Biała

 
Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:965144024311'.

Komentowanie jest wyłączone.