Uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole » nowabiala24.pl

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole

23 czerwca była wyjątkowym dniem dla społeczności Szkole Podstawowej w Nowej Białej. To właśnie wtedy miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego, które tradycyjnie rozpoczęło się mszą świętą, w której uczestniczyli wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice.

Podziękowania i gratulacje

Następnie, w murach szkoły, miała miejsce część oficjalna. Pani Dyrektor, z ciepłym uśmiechem, przywitała zebranych, dziękując rodzicom za wsparcie, nauczycielom za zaangażowanie, a uczniom za ciężką pracę przez cały rok szkolny. Przewodnicząca Rady Rodziców również zabrała głos, podkreślając jak ważne są wzajemne relacje w szkole.

Wręczenie świadectw

Kulminacyjnym momentem były wręczenia świadectw z wyróżnieniem dla uczniów od klas I do VIII oraz listów gratulacyjnych dla rodziców uczniów kończących szkołę. Szczególnie wzruszające było pożegnanie absolwentów, którzy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły.

Artystyczne pożegnanie

Uczniowie klas VII przygotowali dla swoich starszych kolegów i koleżanek z klasy VIII humorystyczne pożegnanie, które wywołało wiele uśmiechów. Z kolei uczniowie klasy VIII podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły oraz pozostałym uczniom za wspólnie spędzone lata.

Muzyczny akcent i uroczyste pożegnanie

Po muzycznym akcencie, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie nauczyciele rozdali świadectwa, uroczyście pożegnali się z uczniami, podziękowali im za całoroczną pracę i życzyli udanych i bezpiecznych wakacji.

Zakończenie pełne emocji

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Nowej Białej to zawsze moment pełen emocji, podsumowań, ale i radości z zasłużonego odpoczynku. Wszyscy członkowie naszej szkolnej społeczności są zadowoleni i wdzięczni za kolejny rok pełen nauki, doświadczeń i wzajemnej przyjaźni.

pełna galeria zdjęć i źródło informacji SP Nowa Biała

Komentowanie jest wyłączone.