Pomóż Karolinie wrócić do normalności - wesprzyj zbiórkę na rzecz młodej mieszkanki Nowej Białej! » nowabiala24.pl

Pomóż Karolinie wrócić do normalności – wesprzyj zbiórkę na rzecz młodej mieszkanki Nowej Białej!

Czasami życie zaskakuje nas wyzwaniami, których nigdy byśmy się nie spodziewali. Takim wyzwaniem jest choroba 14-letniej Karoliny, mieszkanki Nowej Białej. Teraz, gdy każdy dzień to dla niej walka, wspólnie możemy zrobić różnicę. Właśnie dlatego rodzice Karoliny zainicjowali zbiórkę na platformie zrzutka.pl, by pomóc jej wrócić do zdrowia.

Dla wielu z nas Karolina to nie tylko kolejna historia o walce z chorobą. To przede wszystkim charyzmatyczna, pełna energii dziewczyna, znana z działalności w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej (MDP) w Nowej Białej, działającej przy OSP Nowa Biała. Za swoje zaangażowanie w działalność drużyny oraz pomoc społeczności lokalnej została uhonorowana srebrną odznaką „Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza”.

Karolina zmaga się z trudną chorobą – nowotworem mięsaka tkanki miękkiej rdzenia kręgowego. Zaczęło się od bólu karku, a z czasem przerodziło się w poważniejsze symptomy, takie jak drętwienia kończyn dolnych i ból kręgosłupa. Badania diagnostyczne wykazały obecność znaczącego guza w okolicach kręgosłupa, który był złośliwym nowotworem mięśni grzbietu z propagacją do kanału kręgowego. Choć operacja usunięcia guza była konieczna i przebiegła pomyślnie, nie przywróciła w pełni sprawności kończyn dolnych Karoliny, prowadząc do niedowładu jej prawej nogi.

Teraz, kiedy Karolina potrzebuje naszej pomocy, możemy wesprzeć ją za pośrednictwem zrzutki, którą rodzice uruchomili w jej imieniu. Zachęcamy do przekazywania wsparcia poprzez stronę: https://zrzutka.pl/zfdzdm. To najprostszy i najszybszy sposób, aby pomóc Karolinie wrócić do zdrowia.

Wpłaty na konto bankowe

Aby wesprzeć Karolinę, można dokonać wpłaty na konto fundacji, pod której opieką jest Karolina:

Wpłaty z Polski:
Nazwa odbiorcy:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”
Bank: Santander Bank
Numer konta: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytuł przelewu: 3768 pomoc dla Karoliny Kula

Wpłaty z zagranicy:
Nazwa odbiorcy: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”
Bank: Santander Bank
Numer konta: PL31109028350000000121731374
SWIFT code: WBKPPLPP
Tytuł: przelewu 3768 Help for Karolina Kula

Przekaż 1.5% podatku

Jeśli chcesz przekazać 1.5% swojego podatku dla Karoliny, w formularzu PIT wpisz KRS 0000382243 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%’ wpisz: 3768 pomoc dla Karoliny Kula.

Komentowanie jest wyłączone.