12.8 C
Nowa Biała
poniedziałek, 16 września, 2024

Łęgi Nowa Biała pewnie wygrywają z LKS Biali Biały Dunajec 5:1

W sobotę, 25 maja, odbył się mecz 15. kolejki Klasy B „KEEZA” Grupa 2 Podhalańskiego, w którym Łęgi Nowa Biała pokonały na własnym stadionie drużynę LKS Biali Biały Dunajec 5:1.

Przebieg spotkania

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia gości, którzy w pierwszej połowie zdobyli bramkę na 0:1. Jednak Łęgi Nowa Biała szybko odpowiedziały wyrównującym golem Sylwestra Skwarka w 29. minucie. Kilka minut później, w 34. minucie, Roman Sołtys zdobył drugą bramkę dla gospodarzy, ustalając wynik do przerwy na 2:1.

W drugiej połowie Łęgi Nowa Biała kontynuowały skuteczną grę. W 65. minucie Szymon Słowik podwyższył wynik na 3:1, po asyście Sylwestra Skwarka. W 67. minucie Jakub Cerwas zdobył czwartą bramkę dla gospodarzy, również po podaniu Skwarka. Wynik spotkania na 5:1 ustalił Jakub Cerwas, zdobywając swoją drugą bramkę w meczu w 76. minucie, ponownie asystował Skwarek.

Skład drużyny Łęgi Nowa Biała:
Trener: Krzysztof Potoczak
Skład podstawowy: Piotr Pietraszek (4), Paweł Majerczak (1), Roman Sołtys (20), Jan Cerwas (18), Szymon Słowik (3), Sebastian Łojek (24), Michał Hełdak (14), Sylwester Skwarek (19), Mateusz Kamoń (2), Krzysztof Brawiak (16), Wojciech Dudas (23)
Skład rezerwowy: Jakub Cerwas (10), Szymon Sołtys (9), Krystian Holowa (11), Michał Surma (12)

Skład drużyny LKS Biali Biały Dunajec:
Trener: Krystian Gąsior
Kierownik Drużyny: Piotr Lenart
Skład podstawowy: Krystian Gąsior (3), Wojciech Franosz (7), Bartłomiej Magdziak (10), Krystian Łapka (2), Bartłomiej Bocheńczak (11), Piotr Dziedzic (6), Patryk Wróbel (8), Michał Zapotoczny (17), Szymon Bobak (4), Kamil Burnus (5), Dariusz Walkosz (1)
Skład rezerwowy: Wojciech Skupień (12), Łukasz Sobański (15), Karol Grzelak (14), Łukasz Szostak (16), Krystian Pawlikowski (13)

Skład sędziowski: Mateusz Gołdyn (Sędzia Główny), Adrian Lichański (Sędzia Asystent 1), Wiktor Marondel (Sędzia Asystent 2), Łukasz Królczyk (Obserwator).