12.8 C
Nowa Biała
poniedziałek, 16 września, 2024

KS Zakopane II wygrywa z Łęgi Nowa Biała 1:0

W niedzielę, 2 czerwca, KS Zakopane II pokonał Łęgi Nowa Biała 1:0 w meczu 16. kolejki Klasy B „KEEZA” Grupa 2 Podhalańskiego. Mecz rozegrano na stadionie COS Zakopane.

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a obie drużyny miały problemy z wykreowaniem dogodnych sytuacji bramkowych. Wynik meczu został rozstrzygnięty w drugiej połowie, kiedy to Jan Krzeptowski zdobył jedyną bramkę spotkania w 87. minucie, zapewniając zwycięstwo drużynie gospodarzy.

Zmiany w składach

Obie drużyny dokonały kilku zmian w składach, próbując wpłynąć na wynik meczu, jednak to KS Zakopane II okazał się skuteczniejszy, zdobywając decydującą bramkę w końcówce spotkania.

Łęgi Nowa Biała pomimo starań nie zdołały odwrócić losów meczu, co skutkowało ich porażką 1:0.

Składy drużyn

Łęgi Nowa Biała
Trener: Krzysztof Potoczak
Skład podstawowy: Piotr Pietraszek (4), Paweł Majerczak (1), Roman Sołtys (7), Jan Cerwas (18), Szymon Słowik (15), Sebastian Łojek (33), Michał Hełdak (14), Sylwester Skwarek (19), Tomasz Waliczek (21), Krystian Holowa (11), Mariusz Sołtys (25)
Skład rezerwowy: Jakub Cerwas (10), Piotr Kurnat (13), Szymon Sołtys (8), Krzysztof Brawiak (16), Marcin Brawiak (20), Wojciech Dudas (23)

KS Zakopane II
Trener: Marek Deskiewicz
Asystent Trenera: Dawid Chyc-Magdzin
Skład podstawowy: Łukasz Piekarczyk (16), Jakub Berbeka (6), Tomasz Witoń (9), Tomisław Tylek (10), Marek Deskiewicz (4), Sebastian Czerwiński (18), Tomasz Celej (2), Sebastian Łojas (7), Filip Stachura (91), Jan Krzeptowski (13), Oleksandr Demchenko (5)
Skład rezerwowy: Janusz Matkowski (21), Andrzej Król (11), Adam Gubała (14), Łukasz Gąsienica-Kaspruś (19), Jan Palmrich (8), Patryk Kucharski (22), Kamil Lipowy (17), Kamil Sajdak (3), Dawid Chyc-Magdzin (15)

Skład sędziowski

Konrad Pańszczyk (Sędzia Główny), Kacper Kucharski (Sędzia Asystent 1), Paweł Nowak (Sędzia Asystent 2), Łukasz Królczyk (Obserwator)