12.8 C
Nowa Biała
poniedziałek, 16 września, 2024

Łęgi Nowa Biała przegrywają z Watrą Białka Tatrzańska 2:4

W niedzielnym spotkaniu 17. kolejki Klasy B „KEEZA” Grupa 2 Podhalańskiego, Łęgi Nowa Biała zmierzyły się na własnym stadionie z rezerwami Watry Białka Tatrzańska. Mecz zakończył się porażką gospodarzy 2:4, mimo ambitnej gry w drugiej połowie.

Przebieg spotkania
Mecz rozpoczął się fatalnie dla Łęgi Nowa Biała, którzy już w pierwszej połowie stracili cztery bramki. Hat-trickiem w tej części spotkania popisał się Nikoloz Kaldani, zdobywając gole w 7., 15. oraz 31. minucie. Czwartą bramkę dołożył Kamil Lupa tuż przed przerwą, w 45. minucie.

W drugiej połowie drużyna gospodarzy przystąpiła do gry z nową energią, starając się odwrócić losy spotkania. Pomimo starań, gospodarze zdołali zdobyć jedynie dwie bramki. Pierwszą strzelił Tomasz Waliczek w 60. minucie, a drugą Sylwester Skwarek w 83. minucie.

Mimo wyraźnej poprawy gry po przerwie, Łęgi Nowa Biała nie zdołały odrobić strat, a mecz zakończył się wynikiem 2:4.