3.7 C
Nowa Biała
sobota, 21 września, 2024

Łęgi Nowa Biała wygrywają ze Spływem Sromowce Wyżne 3:0

W niedzielę, 8 września, Łęgi Nowa Biała odniosły zwycięstwo nad Spływem Sromowce Wyżne 3:0 w meczu 3. kolejki Klasy B Grupy 2 Podhalańskiego. Spotkanie rozegrano na stadionie Łęgi Nowa Biała.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Obie drużyny miały swoje szanse, jednak żadna z nich nie zdołała przełamać defensywy rywala.

W drugiej połowie Łęgi Nowa Biała zdominowały spotkanie, zdobywając trzy bramki. Pierwszy gol padł w 53. minucie po strzale Michała Haręzy. Następnie, w 76. minucie, Roman Sołtys podwyższył wynik na 2:0. W końcówce meczu, w 89. minucie, Daniel Gnida ustalił wynik spotkania na 3:0.