17.4 C
Nowa Biała
czwartek, 19 września, 2024

Łęgi Nowa Biała wygrywają z Dunajcem Ostrowsko 3:1

W sobotę, 31 sierpnia, Łęgi Nowa Biała pokonały na wyjeździe Dunajec Ostrowsko 3:1 w meczu 2. kolejki Klasy B „KEEZA” Grupa 2 Podhalańskiego sezonu 2024/2025.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiej bramki Jakuba Cerwasa, który w 12. minucie wyprowadził Łęgi Nowa Biała na prowadzenie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć obie drużyny miały swoje szanse.

W drugiej połowie Łęgi Nowa Biała zdominowały grę, zdobywając kolejne dwie bramki. W 74. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Jakub Cerwas, a chwilę później, w 75. minucie, Roman Sołtys ustalił wynik na 3:0. Dunajec Ostrowsko zdołał odpowiedzieć tylko jednym trafieniem w 65. minucie, ustalając końcowy wynik na 1:3.