2.7 C
Nowa Biała
sobota, 21 września, 2024

Łęgi Nowa Biała remisują z Spisz Krempachy 3:3

W niedzielę, 15 września, drużyna Łęgi Nowa Biała zremisowała 3:3 do drużyną Spisz Krempachy w meczu 4. kolejki Klasy B Grupy 2 Podhalańskiego sezonu 2024/2025.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Spisza Krempachy 2:0. Niewykorzystane sytuacje Łęgi Nowa Biała zemściły się, gdy Piotr Pietraszek i Damian Bizub trafili do siatki, co dało gospodarzom komfortowe prowadzenie przed przerwą.

W drugiej połowie Łęgi Nowa Biała przejęły inicjatywę, szybko zmieniając wynik. Najpierw Piotr Pietraszek zdobył bramkę kontaktową na 2:1, a następnie Mateusz Knurowski wyrównał stan meczu na 2:2. W 89. minucie Sebastian Łojek wyprowadził gości na prowadzenie 3:2. Wydawało się, że to Łęgi Nowa Biała sięgną po trzy punkty, jednak w doliczonym czasie gry Jacek Kaczmarczyk zdołał wyrównać, ustalając wynik na 3:3.

Mimo trudności w pierwszej połowie, Łęgi Nowa Biała zdołały odwrócić losy meczu i wyjść na prowadzenie, jednak ostatecznie musiały zadowolić się jednym punktem po remisie 3:3. Za tydzień drużyna z Nowej Białej zmierzy się u siebie z LKS Biali Biały Dunajec.

Składy drużyn

Łęgi Nowa Biała
Trener: Krzysztof Potoczak
Skład podstawowy: Daniel Gnida (17), Piotr Pietraszek (4), Roman Sołtys (7), Jakub Cerwas (10), Jan Cerwas (18), Szymon Słowik (15), Sebastian Łojek (33), Michał Hełdak (14), Sylwester Skwarek (19), Adrian Skwarek (1), Mateusz Kamoń (9)
Skład rezerwowy: Mateusz Knurowski (6), Piotr Kurnat (13), Tomasz Waliczek (21), Kacper Słowik (24), Krystian Holowa (11), Mariusz Sołtys (25), Krzysztof Brawiak (16), Marcin Brawiak (20), Wojciech Dudas (23)

Spisz Krempachy
Trener: Tomasz Pacyga
Kierownik drużyny: Daniel Tomaszkowicz
Skład podstawowy: Sławomir Surma (7), Daniel Mroszczak (2), Paweł Zygmond (6), Piotr Pietraszek (20), Gabriel Brzyzek (1), Damian Bizub (10), Michał Galiniak (4), Jakub Bizub (9), Walenty Surma (11), Szymon Łojek (3), Karol Luberda (5)
Skład rezerwowy: Michał Hasaj (18), Robert Moś (22), Piotr Surma (17), Michał Klamerus (14), Adam Tażyk (15), Jacek Kaczmarczyk (21), Szymon Markowicz (8), Przemysław Broński (16)

Kolejny mecz: w sobotę 21 września 2024 roku, o godzinie 17:00 drużyna Łęgi Nowa Biała zmierzy się u siebie z drużyną Biali Biały Dunajec.