-2.4 C
Nowa Biała
piątek, 18 października, 2024

Remis 1:1 między Gronikiem Gronków a Łęgami Nową Białą

W niedzielę, 29 września, w meczu 6. kolejki Klasy B Grupy 2 Podhalańskiego, Łęgi Nowa Biała zremisowały 1:1 z Gronikiem Gronków. Mimo prowadzenia po bramce Michała Haręzy w pierwszej połowie, gospodarze wyrównali w końcówce meczu.

Przebieg spotkania

Łęgi Nowa Biała objęły prowadzenie w 13. minucie po trafieniu Michała Haręzy, który wykorzystał podanie Sylwestra Skwarka. Mimo licznych okazji gości, wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugiej połowie Gronik Gronków podjął ofensywę, która przyniosła wyrównanie w 90. minucie dzięki bramce Jacka Grońskiego.

Po tym remisie, zarówno Gronik Gronków, jak i Łęgi Nowa Biała mają po 11 punktów i zajmują czołowe pozycje w tabeli. Gronik Gronków pozostaje liderem dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu, a Łęgi Nowa Biała plasują się na drugim miejscu.