Wizytacja oddziału przedszkolnego » nowabiala24.pl

Wizytacja oddziału przedszkolnego

Z powodu kolejnej reorganizacji szkolnictwa, idąc z duchem czasu dyrekcja SP w Nowej Białej zawnioskowała do urzędu gminy o wykorzystanie wolnych pomieszczeń uzyskanych po oddaniu dużej sali gimnastycznej  na dzisiejsze potrzeby. Urząd Gminy Nowy Targ zaakceptował wniosek i przyznał fundusze na wykonanie remontu. Przetarg wygrała i z powodzeniem prace remontowo-budowlane wykonała firma REM-BUD z Poronina.

W dniu 27 września w szkole podstawowej w Nowej Białej odbył się odbiór techniczny gminnej inwestycji „ Remont kapitalny małej salki gimnastycznej i zaplecza kolonijnego,  na potrzeby oddziału przedszkolnego”. Z powodu ogromu prac remontowych, wykonanie całości robót wymagało sporo czasu, więc obiekt do użytku szkolnego zostanie oddany od października.

W odbiorze technicznym udział wzięli: z ramienia wykonawcy remontu – Jerzy Gawlik – kierownik oraz Krzysztof Szczepaniec. Z ramienia Urzędu Gminy Nowy Targ  Stanisław Szeliga – z-ca Wójta, Ryszard Pietras i Karol Paluch – Inspektorzy Nadzoru Budowlanego oraz Lucyna Klukoszowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej.

Z kapitalnego remontu wolnych pomieszczeń uzyskano dla potrzeb Oddziału Przedszkolnego dwie sale, szatnie, sanitariaty dla obydwu grup oddzielne z wyposażeniem dla niepełnosprawnych, mini kuchnie dla potrzeb kateringu.

Inwestycja wykonana w całości z funduszy Urzędu Gminy Nowy Targ, koszt całkowity wyniósł 270 tys. zł.

Franciszek Pacyga

Komentowanie jest wyłączone.