fbpx

Od poniedziałku więcej kursów busów na linii: Dursztyn – Nowy Targ

Firma FTU Ibert, za pośrednictwem swojej strony na Facebooku, informuje, iż od poniedziałku 20 kwietnia będzie realizowała trzy kursy na trasie Nowy Targ – Nowa Biała – Dursztyn.

Uwaga !!! Od 20.04.2020 (poniedziałek) busy będą kursować następująco: Z Kacwina do Nowego Targu: 5.40, 8.05, …

Opublikowany przez IBERT Sobota, 18 kwietnia 2020

Poniższa tabela prezentuje rozkład jazdy ważny od poniedziałku 20 kwietnia na trasie Nowy Targ – Ostrowsko – Nowa Biała – Dursztyn. Proszę traktować go jako rozkład orientacyjny.

Dursztyn – Nowa Biała – Nowy Targ

Dursztyn - Nowa Biała - Nowy Targ Dworzec Autobusowy | od 20 do 24 kwietnia 2020
Dursztyn
6:00
8:10
12:30
Dursztyn
6:01
8:11
12:31
Krempachy - WDK
6:05
8:15
12:35
Krempachy
5:07
8:17
12:37
Nowa Biała
6:10
8:20
12:40
Łopuszna - Wytwórnia mas
6:14
8:24
12:44
Łopuszna
6:16
8:26
12:46
Ostrowsko
6:18
8:28
12:48
Waksmund I
6:19
8:29
12:49
Waksmund II - Kościół
6:20
8:30
12:50
Waksmund III
6:21
8:31
12:51
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
6:22
8:32
12:52
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
6:23
8:33
12:53
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
6:25
8:35
12:55

Nowy Targ – Nowa Biała – Dursztyn

Nowy Targ Dworzec Autobusowy – Nowa Biała – Dursztyn | od 20 do 24 kwietnia 2020
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
7:30
11:50
15:30
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
7:32
11:52
15:32
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
7:34
12:54
15:34
Waksmund III
7:36
12:56
15:36
Waksmund II - Kościół
7:37
12:57
15:37
Waksmund I
7:38
12:58
15:38
Ostrowsko
7:40
12:00
15:40
Łopuszna
7:42
12:02
15:42
Łopuszna - Wytwórnia mas
7:43
12:03
15:43
Nowa Biała
7:47
12:07
15:47
Krempachy
7:49
12:09
15:49
Krempachy - WDK
7:50
12:10
15:50
Dursztyn I
7:54
12:14
15:54
Dursztyn
7:55
12:15
15:55

Skomentuj teraz!