fbpx

Kolejna zmiana rozkładu jazdy busów. Od 18 maja

Od poniedziałku 18 maja firma IBERT przywraca kolejne kursy na trasie Dursztyn – Nowa Biała – Nowy Targ. W ciągu dnia będzie sześć kursów do i z Nowego Targu w rozkładzie jazdy.

Poniżej publikuję tabelkę z rozkładem jazdy autobusów.

UWAGA !!NOWE ROZKŁADY BUSÓWBĘDĄ OBOWIĄZYWAĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKUZ KACWINA DO NOWEGO TARGU: 5.40, 6.55, 8.05,…

Opublikowany przez IBERT Czwartek, 14 maja 2020

Dursztyn – Nowa Biała – Nowy Targ

Rozkład: Dursztyn - Nowa Biała - Nowy Targ I od 18 maja
Dursztyn
6:00
8:10
10:40
12:30
14:00
16:30
Dursztyn
6:01
8:11
10:41
12:31
14:01
16:31
Krempachy - WDK
6:05
8:15
10:45
12:35
14:05
16:35
Krempachy
5:07
8:17
10:47
12:37
14:07
16:37
Nowa Biała
6:10
8:20
10:50
12:40
14:10
16:40
Łopuszna - Wytwórnia mas
6:14
8:24
10:54
12:44
14:14
16:44
Łopuszna
6:16
8:26
10:56
12:46
14:16
16:46
Ostrowsko
6:18
8:28
10:58
12:48
14:18
16:48
Waksmund I
6:19
8:29
10:59
12:49
14:19
16:49
Waksmund II - Kościół
6:20
8:30
11:00
12:50
14:20
16:50
Waksmund III
6:21
8:31
11:01
12:51
14:21
16:51
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
6:22
8:32
11:02
12:52
14:22
16:52
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
6:23
8:33
11:03
12:53
14:23
16:53
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
6:25
8:35
11:05
12:55
14:25
16:55
Nowy Targ - Kolejowa
-
8:37
11:07
12:57
-
-
Nowy Targ - Kowaniec Apteka
-
8:39
11:09
12:59
-
-
Nowy Targ - Szpital/Cmentarz
-
8:40
11:10
13:00
-
-
Nowy Targ - PKP
6:29
-
-
-
14:29
-
Nowy Targ - oś. Bór
6:31
-
-
-
14:31
-
Nowy Targ - NZPS/Wojas
6:33
-
-
-
14:33
-

Nowy Targ – Nowa Biała – Dursztyn

Rozkład: Nowy Targ - Nowa Biała - Dursztyn I od 18 maja
Nowy Targ - NZPS/Wojas
-
-
-
-
15:05
-
Nowy Targ - os. Bór
-
-
-
-
15:07
-
Nowy Targ - PKP
-
-
-
-
15:09
-
Nowy Targ - Szpital/Cmentarz
-
10:05
11:50
13:20
-
-
Nowy Targ - Kowaniec Apteka
-
10:06
11:51
13:21
-
-
Nowy Targ - Kolejowa
-
10:10
11:55
13:25
-
-
Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
7:40
10:12
11:57
13:27
15:30
17:47
Nowy Targ - Starostwo/Hala Gorce
7:42
10:14
11:59
13:29
15:32
17:49
Nowy Targ - Rondo Jana Pawła II
7:44
10:16
12:01
13:31
15:34
17:51
Waksmund III
7:46
10:18
12:03
13:33
15:36
17:53
Waksmund II - Kościół
7:47
10:19
12:04
13:34
15:37
17:54
Waksmund I
7:48
10:20
12:05
13:35
15:38
17:55
Ostrowsko
7:50
10:22
12:07
13:37
15:40
17:57
Łopuszna
7:52
10:24
12:09
13:39
15:42
17:59
Łopuszna - Wytwórnia mas
7:53
10:25
12:10
13:40
15:43
18:00
Nowa Biała
7:57
10:29
12:14
13:44
15:47
18:04
Krempachy
7:59
10:31
12:16
13:46
15:49
18:06
Krempachy - WDK
8:00
10:32
12:17
13:47
15:50
18:07
Dursztyn I
8:04
10:36
12:21
13:51
15:54
18:11
Dursztyn
8:05
10:37
12:22
13:55
15:55
18:12

Skomentuj teraz!