Trwa generalny remont wodociągu » nowabiala24.pl

Trwa generalny remont wodociągu

Na dole naszej miejscowości przeprowadzany jest generalny remont sieci wodociągowej. Za prawie 330 tysięcy złotych zostanie wymienione prawie 600 metrów sieci wodociągowej oraz 59 przyłączy na ulicy św. Floriana i ul. Stolarskiej.

Obecnie prace rozpoczęły się na ulicy Św. Floriana od skrzyżowania z ulicą Główną i prowadzone są gdzieś do połowy odcinka tego drogi. W związku z prowadzonymi pracami mają miejsce przerwy w dostępie do wody z sieci. Zapoznaj się z komunikatem Sołtysa Nowej Białej: przerwy w dostawie wody.

Początkiem września Urząd Gminy Nowy Targ ogłosił przetarg na remont sieci wodociągowej na ulicy Św. Floriana i ulicy Stolarskiej w Nowej Białej. W ramach prac przewidziano: wymianę sieci wodociągowej DN 110 mm na odcinku ok. 585 mb, remont istniejących przyłączy wodociągowych DN 40/50 w ilości 59 szt. (łączna długość ok. 234 mb) oraz wymianę zasuw, hydrantów podziemnych.

Przetarg wygrała firma usługowo-budowlana GRONIK Beata Korzeniowska z Gronia. Firma za cenę 329 600,00 zł brutto zaoferowała przeprowadzenie remontu oraz udzielenie gwarancji na okres 60 miesięcy.

Zdjęcia: P. Pietraszek
Źródła: [1] [2]

1 komentarz

  1. Pingback: Podsumowanie działania strony internetowej nowabiala24.pl w 2020 roku

Skomentuj teraz!