Podsumowanie działania strony internetowej nowabiala24.pl w 2020 roku

nowabiala24.pl w 2020 roku

Czas na podsumowanie działania strony internetowej nowabiala24.pl w 2020 roku – przyjrzymy się statystykom, zobaczymy ile osób odwiedzało stronę, a także jakie artykuły były najpopularniejsze.

Statystyki

Liczba użytkowników

Według danych gromadzonych przez Google Analytics, stronę internetową nowabiala24.pl odwiedziło ponad 13 tysięcy użytkowników. W porównaniu do 2019 roku jest to zwrot o 402%, gdyż w 2019 roku stronę odwiedziło zaledwie 2 625 użytkowników.

Liczba odsłon

Stronę internetową odwiedziło ponad 13 tysięcy osób, które wykonały ponad 100 tysięcy odsłon strony internetowej, tj. pojedynczych wczytań strony internetowej na swoich urządzeniach. To sugeruje, iż średnio każdy użytkownik wczytał stronę prawie osiem razy.

Średnia długość wizyty

Średnia długość trwania sesji, czyli wizyty na stronie internetowej nowabiala24.pl, kiedy przeglądacie kilka stron, przechodzicie między artykułami, trwała dwie minuty i trzy sekundy.

Liczba podstron odwiedzonych w trakcie wizyty

Każdy z 13 tysięcy użytkowników odwiedził stronę nowabiala24.pl co najmniej dwa razy. Spora część tych użytkowników odwiedziło stronę raz, np. trafiając na nią całkowicie przypadkowo, po czym wyszło i nigdy nie wróciło.

Ciekawsze tutaj będą dane na temat liczby podstron odwiedzanych przez Was w trakcie jednej sesji. Zazwyczaj wchodząc na stronę, jak już wcześniej wspomniane, spędzacie na niej dwie minuty i trzy sekundy. W trakcie tego czasu odwiedzacie średnio 3,30 podstrony – np. ten artykuł i jeszcze co najmniej dwa inne. Z doświadczenia i obserwacji wiem, iż najczęściej wchodzicie w artykuł, do którego odnośnik udostępniony został na Facebooku i po jego przeczytaniu wracacie z powrotem na Facebooka.

Skąd jesteście

Zdecydowana większość użytkowników odwiedzających stronę internetową nowabiala24.pl, łączy się z nami z Polski. Drugim najpopularniszym krajem są Stany Zjednoczone Ameryki. Z Austrii, Niemiec, Słowacji, Wielkiej Brytanii pochodzi po niecałe 1% użytkowników.

Jak odwiedzacie stronę

Ponad 60% z Was odwiedza stronę za pomocą urządzeń mobilnych – telefonów, smartfonów i tabletów. Z komputera lub laptopa korzysta 37% z użytkowników. W związku z tym trendem, w przyszłości – kiedy doszłoby do zmiany wyglądu strony – będzie ona projektowana pod urządzenia z małym ekranem, a nie pod wyświetlanie na ekranach dużych monitorów.

Z ciekawostek, prawie 32% użytkowników korzysta z smartfonów marki Samsung (najpopularniejsze modele to: Galaxy A50, Galaxy S8, czy Galaxy A4). Drudzy są użytkownicy Apple (24,19%), a następnie Huawei (18,32%). Poza podium znaleźli się posiadacze telefonów Xiaomi (10,44%).

Kim jesteście

Prawie 62% z użytkowników odwiedzających stronę nowabiala24.pl, według Google Analytics, to kobiety.

Co trzecia osoba odwiedzająca stronę ma 25 – 34 lat. Więcej danych na wykresie.

Najpopularniejsze

W ciągu całego 2020 roku było wiele wzrostów liczby osób odwiedzających stronę internetową nowabiala24.pl. Są to między innymi dni: 15 marca, 11 kwietnia, 19 kwietnia, 24 sierpnia, 1 listopada. W tych dniach oraz dzień przed (często większa liczba osób wchodziła dopiero licznie następnego dnia) pojawiały się następujące artykuły:

  1. 15.03: Co trzeba wiedzieć o koronawirusie
  2. 11.04: Poświęcenie pokarmów jakiego jeszcze nie było
  3. 18.04: Niedziela Miłosierdzia Bożego
  4. 18.04: Rury wchodzą już pod Białkę
  5. 18.04: W niedzielę otrzymamy maseczki
  6. 24.08: Wyniki głosowania w sprawie wypasu krów
  7. 24.08: Uwaga: Sanepid prosi o kontakt
  8. 01.11: Trwa generalny remont wodociągu
  9. 01.11: W naszej ziemi. Cmentarze

Podstrona parafii

W 2020 roku zaraz po stronie głównej, najwięcej użytkowników odwiedzało podstronę dotyczącą naszej parafii: nowabiala24.pl/parafia. Odsłony tej strony stanowią 5,7% wszystkich podstron strony internetowej nowabiala24.pl.

Ogłoszenia parafialne

Bardzo dużym zainteresowaniem spotykały się opublikowane na stronie ogłoszenia parafialne oraz intencje mszy świętych, które przesyłał do nas ksiądz Tadeusz Korczak.

Komentowanie jest wyłączone.