Noworoczna tragedia. Nie żyje trzech nastolatków » nowabiala24.pl

Noworoczna tragedia. Nie żyje trzech nastolatków

Jak donoszą lokalne serwisy informacyjne, świętowanie nowego roku w Nowej Białej zakończyło się potrójną tragedią. Najprawdopodobniej w wyniku zaczadzenia zginęło trzech chłopaków z naszej miejscowości.

Nowa Biała pogrążona w żałobie: W Nowej Białej cisza, zaduma, pamięć. Światła lampek, ozdoby świąteczne wygaszone.

Do tragedii doszło na terenie budynku szatni klubu sportowego Łęgi Nowa Biała, znajdującego się przy ulicy Sportowej w Nowej Białej. Na miejsce zdarzenia wezwano ratowników, którzy mimo podjęcia akcji ratowniczej nie zdołali przywrócić nastolatkom życia. Zginęło dwóch 19-latków i jeden 18-latek.

Jak donosi reporter RMF FM Maciej Pałahicki, wstępnie ustalono, że młodzi mężczyźni mogli zaczadzić się spalinami z pracującego w pomieszczeniu agregatu prądotwórczego. Agregat służył między innymi do zasilania źródła ogrzewania w miejscu imprezy sylwestrowej. Natomiast Radio Kraków dodaje: “dyżurny straży pożarnej poinformował, że w budynku nie doszło do pożaru. Przeprowadzono także pomiar miernikiem tlenku węgla, który nie wykazał nieprawidłowości”.

Trwają czynności pod nadzorem prokuratora, zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia – mówi rzecznik KPP w Nowym Targu Dorota Garbacz dla Podhale24.pl.

Wkrótce zamieścimy aktualizację informacji dotyczących tego tragicznego sylwestra w Nowej Białej.

Źródła [1] [2] [3] [4] [5] [6]

Składam najszczersze wyrazy kondolencji dla rodzin tragicznie zmarłych chłopaków, a także dla ich przyjaciół i znajomych.
Stanisław Krzysztofek

2 komentarze

  1. Pingback: Tragedia w Nowej Białej, jak do niej doszło » nowabiala24.pl

  2. Pingback: Nowa Biała. Trzech martwych nastolatków w klubie! Reanimacja nie … – Newsio.pl

Skomentuj teraz!