Dziękuję za okazane wsparcie! » nowabiala24.pl

Dziękuję za okazane wsparcie!

Drodzy Darczyńcy, Drodzy Czytelnicy, niezwykle miło mi ogłosić, iż w przeciągu 24 godzin udało nam się zebrać kwotę 790 złotych, która umożliwia przedłużenie działania strony nowabiala24.pl na kolejny rok!

Dziękuję już teraz wszystkim Państwu, i każdemu z osobna z udzielone wsparcie i zaufanie dla prowadzonej przeze mnie strony internetowej!
Dziękuję!

Zrzutka prowadzona była za pośrednictwem portalu zrzutka.pl pod adresem zrzutka.pl/z/nowabiala24-2021. Sama zbiórka została ogłoszona 23 kwietnia o godzinie 13:05 na naszym facebookowym profilu [link] oraz na naszej stronie w artykule: Wspomóż dalsze działanie strony nowabiala24.pl.

Już teraz dokonałem płatności za dwie z trzech usług. Trzecia, ostatnia zostanie opłacona w ciągu najbliższych dni, kiedy środki wypłacone z zrzutki dotrą na moje konto. Wtedy będę mógł wykonać ostatni przelew.

Efekt zbiórki

W ciągu 24 godzin, 15 darczyńców złożyło się na kwotę 790 złotych, umożliwiając tym samym zakup niezbędnych usług, niezbędnych do obecności strony internetowej w Internecie.

Średnia kwota wykonanej wpłaty wyniosła prawie 53 złote.

Wszystkim darczyńcom, jeszcze raz, serdecznie dziękuje za udzielone zaufanie i wsparcie!

Rozliczenie

Jak wspominałem wcześniej, w trakcie zbiórki udało się zebrać w sumie 790 złotych. Z tej kwoty udało się opłacić serwer na kolejny rok [493,23 zł], domenę na kolejny rok [148,83 zł] oraz certyfikaty na kolejny rok [148,83 zł]. W sumie wydatki wyniosły 790,89 złotych.

Szczegółowe informacje dot. rozliczenia ale również te związane ze wspieraniem działania strony nowabiala24.pl znajdziecie na tej stronie: Wsparcie.

Załączniki do rozliczenia:
1) rozliczenie wpłat i wypłat w arkuszy kalkulacyjnym
2) kopie faktur

Komentowanie jest wyłączone.