Wielkie porządki! » nowabiala24.pl

Wielkie porządki!

W sobotę 8 maja Sołtys wsi Nowa Biała Pani Krystyna Węglarz wraz z Radą Sołecką, Strażakami OSP, Kołem Gospodyń Wiejskich, Klubem Sportowym Łęgi, Zespołem regionalnym Spisz zorganizowali „Majowe sprzątanie Gminy Nowy Targ 2021”. W sumie w akcji wzięło udział ponad 30 osób.

Zebrano bardzo duże ilości śmieci, których ilość można zobaczyć zna zdjęciach znajdujących się poniżej. Opony, sklejki, folie po sianokiszonkach, odpady po imprezach i śmieci bytowe… wszystko to leżało w lesie wokół Przełomu Białki, nie do pomyślenia…

Sołtys naszej miejscowości Krystyna Węglarz przekazuje podziękowania: Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy chętnie wzięli udział w akcji „Majowe sprzątanie” na terenie naszej wsi.

– Urząd Gminy dziękuje za podjęte wyzwanie i zwraca się z ogromną prośbą do wszystkich mieszkańców: Pilnujmy sami siebie, ale też nie bójmy się zwrócić uwagi sąsiadowi czy nawet obcej osobie, gdy zobaczymy, że zaśmieca ona naszą okolicę. Spróbujmy zmienić złe nawyki i przyzwyczajenia to jest nasza gmina, nie pozwólmy zrobić śmietnika z miejsca, w którym żyjemy!

Masakra, skąd takie ilości śmieci! 🙁

Opublikowany przez Nowa Biała Poniedziałek, 10 maja 2021

Komentowanie jest wyłączone.