Wspomóż dalsze działanie strony nowabiala24.pl » nowabiala24.pl

Wspomóż dalsze działanie strony nowabiala24.pl

To już trzy lata obecności strony nowabiala24.pl w Internecie. W minionym roku wiele działo się w Nowej Białej, gdzie nasza strona stała się bardzo ważnym źródłem informacji. Zwracam się do Państwa z prośbą o finansowe wsparcie dalszej działalności naszej strony internetowej za pośrednictwem: zrzutka.pl/jkeedk

Drodzy Czytelnicy, Drodzy Mieszkańcy, Drodzy Goście,
strona internetowa nowabiala24.pl działa już od trzech lat. W tym okresie relacjonowaliśmy najważniejsze wydarzenia z życia naszej miejscowości, Nowej Białej. Jeśli tylko mamy możliwość, to staramy się tworzyć ciekawe i interesujące galerie zdjęć z naszych miejscowych wydarzeń. Dostępne całą dobę z dowolnego miejsca na Ziemi. Nie brakuje również informacje i ciekawostek dla odwiedzających nasz gości.

Wspólnie działamy

Strona internetowa nowabiala24.pl działa głównie dzięki zaangażowaniu Stanisława Krzyszofka, a także wsparciu udzielanym przez Grzegorza Kołodzieja i Pawła Długiego, czy przychylności księdza proboszcza ks. Artura Gadochy. Tutaj również warto wspomnieć o pomocy i pomysłach przekazywanych przez Karolinę Gawendę, Katarzynę Kurnat, Wojtka Szczurka, Majkę Długą – za co również serdecznie dziękuję! Dziękuję również wszystkim innym, a niewymienionym tutaj, bez których nie powstawałaby informacje publikowane na stronie. Dziękuję Wam Czytelnicy za informacje, za zdjęcia, za współpracę!

Finansowanie strony

Strona nowabiala24.pl jest przede wszystkim dzięki organizowanym co rok zbiórką internetowym na rzecz dalszej działalności strony nowabiala24.pl. Niewielką część stanowi również zysk z reklam umieszczanych na naszej stronie.

Strona internetowa, to trzy główne elementy, dzięki którym może być dostępna bez przeszkód w Internecie:
1. domena (147,60 zł za rok),
2. hosting strony (493,23 zł),
3. certyfikat SSL (148,83 zł).

Ponadto z uwagi na przyjęte rozwiązania, wszystkie galerie zdjęć zamieszczone na naszej stronie przechowywane są na Dysku Google, który kosztuje rocznie 89,99 złotych. W sumie aktualne koszty, to 879,65 złotych.

Zbiórka internetowa

W związku z z tym, chciałbym Państwa ponownie prosić o zaangażowanie i udzielenie wsparcia dla dalszej działalności strony internetowej Nowej Białej – nowabiala24.pl. Zorganizowałem internetową zbiórkę, która dostępna jest pod adresem: Wesprzyj dalsze działanie strony nowabiala24.pl | zrzutka.pl.

Naszym celem, po odjęciu zysku z reklam umieszczanych na stronie, to zebranie 797 złotych. Dzięki tej kwocie opłacimy serwer, domenę, certyfikat SSL i powierzchnię na Dysku Google.

Każda, nawet najmniejsza, pojedyncza wpłata będzie ogromnym wsparciem dla obecności strony nowabiala24.pl w przestrzeni Internetu. Za co z góry bardzo dziękuję!

Jak dokonać wpłaty

Przejdź na stronę internetową zrzutki, by dokonać wpłaty: https://zrzutka.pl/jkeedk

By dokonać wpłaty w ramach zarzutki, mogą Państwo po prostu wykorzystać przycisk „wpłać” znajdujący się obok tego tekstu lub przejść do podstrony zrzutki: https://zrzutka.pl/jkeedk.

Po drodze zostaną Państwo poproszeni o podanie imienia, nazwiska i adresu e-mail oraz o zaakceptowanie regulaminu.

Wpłaty można dokonać za pośrednictwem szybkich przelewów internetowych, Blikiem, czy kartami kredytowymi i debetowymi. Dostępna jest również możliwość wykonania samodzielnie przelewu na rachunek bankowy.

W przypadku płatności online Blikiem lub przez płatność online mogą być Państwo poproszeni o opłacenie kosztów obsługi transakcji lub pokrycie kosztów działalności portalu zrzutka – mogą Państwo te koszty pokryć lub zrezygnować z nich, przekazując na zbiórkę całą kwotę. Wykonując przelew tradycyjny nie będzie takiego problemu, wtedy przelana kwota będzie doliczona do zrzutki dopiero po zaksięgowaniu przelewu.

Dane do przelewu tradycyjnego

Numer konta: PL 23 1750 1312 6882 6846 9986 6125
Tytuł przelewu: Zrzutka ID jkeedk
Odbiorca: Zrzutka.pl sp. z o. o., al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław

A jak wyglądał miniony rok na nowabiala24.pl?

Od maja 2021 roku do kwietnia 2022 roku, stronę nowabiala24.pl odwiedziło prawie 70 tysięcy użytkowników – te 70 tys. osób odwiedziło ponad 350 tysięcy razy naszą stronę internetową. Każdy z użytkowników odwiedził średnio 3,5 strony.

Żeby było ciekawie, łącznie wszyscy użytkownicy podczas wszystkich sesji, spędzili około 70 dni! 70 dni ciągłego przeglądania i oglądania naszej strony internetowej.

Największy ruch na stronie został zarejestrowany 20 czerwca 2021 roku, tj. dzień po wielkim pożarze, który wybuchł 19 czerwca w Nowej Białej. Wszystkie informacje związane z pożarem w Nowej Białej znajdą Państwo tutaj: Pożar 2021 » nowabiala24.pl. Od 19 do 27 czerwca stronę odwiedziło prawie 33 tysiące użytkowników, którzy wykonali ponad 130 tys. odsłon.

Wykorzystując naszą stronę internetową i zasięg mediów społecznościowych, zorganizowałem zbiórkę na rzecz pogorzelców z Nowej Białej, gdzie udało się zebrać niewyobrażalną kwotę ponad 1 360 tys. złotych! Nie wiem, czy wiecie, ale informacja o prowadzonej zbiórce była zamieszczona przed długi czas na bijącej rekordy popularności aplikacji TikTok, o zbiórce mówiły największe redakcje informacyjne i lifestylowe (tutaj wielkie dzięki dla Make Life Harder i ich społeczności!). W tym czasie również pomagałem koordynować pierwsze działania pomocowe, które spływały do Nowej Białej. To był piękny czas zjednoczenia mieszkańców Nowej Białej!

O mnie

Jeśli mają Państwo pytania, chętnie na nie odpowiem! Zależy mi – tak jak i zapewne Państwu – na dalszym istnieniu naszej strony internetowej. Jeśli mają Państwo jakąś propozycję, albo problemy z dokonaniem wpłaty na zrzutkę, również pomogę.

Mogą mnie Państwo znaleźć na Facebooku, a także kontaktować się mailowo: st.krzysztofek@nowabiala24.pl

Serdecznie dziękuję,
Stanisław Krzysztofek

Komentowanie jest wyłączone.