12.8 C
Nowa Biała
poniedziałek, 16 września, 2024

Gronik Gronków pokonuje Łęgi Nowa Biała 1:0

W niedzielę, 16 czerwca, Gronik Gronków wygrał z Łęgi Nowa Biała 1:0 w meczu 18. kolejki Klasy B „KEEZA” Grupa 2 Podhalańskiego. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie spotkania, a jej autorem był Szymon Ożański.

Przebieg spotkania

Gronik Gronków objął prowadzenie w 40. minucie po trafieniu Szymona Ożańskiego. Łęgi Nowa Biała próbowały odrobić straty, jednak do końca meczu nie zdołały zdobyć wyrównującej bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0, co oznaczało trzy punkty dla gospodarzy.

Zmiany w składach

W drugiej połowie meczu doszło do kilku zmian w obu drużynach, jednak mimo wprowadzenia nowych zawodników, wynik nie uległ zmianie.

Gronik Gronków odnosi minimalne, ale cenne zwycięstwo, kończąc mecz z czystym kontem.

Składy drużyn

Łęgi Nowa Biała
Trener: Krzysztof Potoczak
Skład podstawowy: Piotr Cudzich (5), Piotr Pietraszek (4), Paweł Majerczak (1), Roman Sołtys (7), Jakub Cerwas (10), Jan Cerwas (18), Sebastian Łojek (33), Mateusz Knurowski (6), Sylwester Skwarek (19), Tomasz Waliczek (21), Krystian Holowa (11)
Skład rezerwowy: Szymon Sołtys (8), Mariusz Sołtys (25), Mateusz Kamoń (2), Krzysztof Brawiak (16), Wojciech Dudas (23)

Gronik Gronków
Trener: Maciej Fryźlewicz
Kierownik drużyny: Zbigniew Rączka
Skład podstawowy: Rafał Kościelniak (6), Wojciech Leśnicki (18), Rafał Mrowca (11), Marcin Rychtarczyk (3), Andrzej Szaflarski (1), Krzysztof Kamiński (8), Szymon Ożański (4), Krzysztof Zarycki (17), Kamil Kowalczyk (7), Mateusz Kopeć (10), Łukasz Brynczka (14)
Skład rezerwowy: Marcin Kęsek (21), Antoni Ożański (9), Łukasz Machajda (15), Jan Pudzisz (33), Jan Pudzisz (13)

Skład sędziowski

Adrian Lichański (Sędzia Główny), Damian Firek (Sędzia Asystent 1), Mateusz Firek (Sędzia Asystent 2).