Wsparcie dla działania strony nowabiala24.pl » nowabiala24.pl

Wsparcie dla działania strony nowabiala24.pl

Drodzy Czytelnicy, Drodzy Mieszkańcy,
działalność strony internetowej nowabiala24.pl opiera się na dobrowolnej i nieodpłatnej działalności kilku osób, chcących podzielić się ze światem wydarzeniami mającymi miejsce w małej miejscowości na polskim Spiszu – Nowej Białej. Jej działalność nie byłaby możliwa bez małych wpłat i darowizn dokonywanych przez Was – czytelników i odwiedzających stronę nowabiala24.pl.

Przejdź na stronę internetową zrzutki, by dokonać wpłaty: Wsparcie działania strony nowabiala24.pl | zrzutka.pl

Na naszej stronie staramy się zamieszczać najnowsze informacje z życia Nowej Białej i okolicy, ciekawe galerie zdjęć, informacje parafialne i szkolne, a także z życia kulturalnego miejscowości. Nie zapominajmy również o informacjach przydatnych dla turystów i gości odwiedzających nasz malowniczy zakątek – dla nich mamy krótkie informatory i przewodniki po najważniejszych miejscach Nowej Białej.

Serdecznie dziękuję Państwu, Wam za całe dotychczas udzielone wsparcie i zaufanie!

Aktualne koszty

Strona internetowa nowabiala24.pl w przestrzeni Internetu nie może działać bez hostingu (czyli przestrzeni dyskowej w Internecie), hostingu (adresu strony internetowej) oraz zabezpieczeń (certyfikat SSL) i usług dodatkowych (Dysk Google). Te niezbędne usługi na kolejny rok działania witryny od maja 2023 roku do kwietnia 2024 roku, to koszt w sumie w wysokości 1082,60 złotych (słownie: jeden tysiąc osiemdziesiąt dwa złote 60/100). Bez nich strona internetowa nie może być obecna w Internecie.

Reklamy zamieszczane na naszej stronie poprzez Google AdSense wygenerowały zysk zaledwie w wysokości 128,27 złotych.

Jak dokonać wpłaty

By dokonać wpłaty w ramach zarzutki, mogą Państwo po prostu wykorzystać przycisk „wpłać” znajdujący się obok tego tekstu lub przejść do podstrony zrzutki: https://zrzutka.pl/m6ud8b.

Po drodze zostaną Państwo poproszeni o podanie imienia, nazwiska i adresu e-mail oraz o zaakceptowanie regulaminu.

Wpłaty można dokonać za pośrednictwem szybkich przelewów internetowych, Blikiem, czy kartami kredytowymi i debetowymi. Dostępna jest również możliwość wykonania samodzielnie przelewu na rachunek bankowy.

W przypadku płatności online Blikiem lub przez płatność online mogą być Państwo poproszeni o opłacenie kosztów obsługi transakcji lub pokrycie kosztów działalności portalu zrzutka – mogą Państwo te koszty pokryć lub zrezygnować z nich, przekazując na zbiórkę całą kwotę. Wykonując przelew tradycyjny nie będzie takiego problemu, wtedy przelana kwota będzie doliczona do zrzutki dopiero po zaksięgowaniu przelewu.

Dane do przelewu tradycyjnego

Numer konta: PL 97 1750 1312 6881 2946 2511 0212
Tytuł przelewu: Zrzutka ID m6ud8b
Odbiorca: Zrzutka.pl sp. z o. o., al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław

Historia portalu nowabiala24.pl

Nowa Biała ma swoją stronę internetową już od około 2004 roku. Wtedy z inicjatywy i działania Wojtka Szczurka w jeszcze nowej i nieodkrytej przestrzeni sieci Internet pojawiła się strona nowabiala.com. Początkowo zawierająca podstawowe informacje o Nowej Białej i Przełomie Białki, a następnie również z sekcją zawierającą aktualności oraz galerie zdjęć.

W 2019 roku strona przeszła przebudowę i odświeżenie – od wtedy jest dostępna w kształcie jaki aktualnie znamy.

Najczęściej odwiedzane i czytane

W minionym roku (od kwietnia 2022 do kwietnia 2023) odwiedziliście stronę nowabiala24.pl prawie 200 tysięcy razy. W tym czasie opublikowałem prawie 100 różnych artykułów i wpisów, a także prawie 1500 zdjęć autorstwa swojego oraz Grzegorza Kołodzieja.

Najczęściej czytanym artykułem w tym czasie, był artykuł podsumowujący wydarzenia na rok od wielkiego pożaru w Nowej Białej, który wybuchł w czerwcu 2021 roku: Nowa Biała rok po pożarze. Równie często odwiedzaliście artykuł opisujący wizytę kanoniczną w naszej parafii: Wizyta kanoniczna naszej parafii, czy fotorelacje Grzegorza Kołodzieja z procesji Bożego Ciała: Boże Ciało 2022. Dużą popularnością cieszyła się również galeria zdjęć: Cmentarz nocą. Wszystkich Świętych oraz Konstrukcja mostu w Trybszu pnie się w górę.

Oprócz artykułów opisujących bieżące wydarzenia, bardzo często osoby odwiedzające naszą stronę zaglądały na podstrony, gdzie zamieszczone są najważniejsze informacje, jak: rozkład jazdy autobusów na trasie Nowy Targ – Frydman oraz Nowy Targ – Dursztynogłoszenia parafialneinformacje na temat Rezerwatu Przyrody Przełom Białki. W związku ze zmianami przewoźników na trasach autobusowych prowadzących przez naszą miejscowość – na naszej stronie znajdziecie w miarę możliwości aktualny rozkład jazdy busów.

Plany i cele

Planem na najbliższe miesiące jest odświeżenie wyglądu strony nowabiala24.pl, poprzez dostosowanie jej do urządzeń mobilnych.

Statystyki naszej strony

W ciągu minionego roku (od maja 2022 do kwietnia 2023) stronę nowabiala24.pl odwiedziło ponad 33 tysięcy użytkowników, którzy wygenerowali prawie 200 tysięcy odsłon! To oznacza, że średnio każdy użytkownik odwiedził naszą stronę ponad sześć razy! Źródła wizyt pochodzą głównie z Polski (73,3%) oraz ze Stanów Zjednoczonych Ameryki (9,4%). Naszą stronę przeglądacie głównie na urządzeniach mobilnych (smartfony, telefony) – stanowią 75% urządzeń wykorzystywanych do odwiedzania naszej strony. Średnio Wasza wizyta na naszej stronie trwała nieco ponad minutę czasu.

Masz pytania?

Masz pytania dotyczące działania strony nowabiala24.pl? Chciałbyś w inny sposób wesprzeć jej rozwój i działalność?
Skontaktuj się ze mną!

Komentowanie jest wyłączone.